Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

18.07.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Sevdikleriniz ile haberleşebilirsiniz ve gün içinde alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Yolculuk heyecanı veya tatil hazırlığının heyecanını hissetmeniz mümkün. Ayrıca parasal konulara yönelik ilginç gelişmeler olabilir ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bugün duygularınızı denetleyin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanıyor. Karşılaştığınız bazı kişiler hayal gücünüzü uyandırabilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Beklenmedik anda bazı insanlarla tanışabilir ve bu kişilerin teklifleri ile hobi gibi bir uğraşınızı gelir kapısı haline getirme şansını yakalayabilirsiniz. Böylesi bir şansı en iyi şekilde değerlendirmelisiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugün, iş hayatındaki tehlikeli engelleri aşmanız, riskleri ortadan kaldırmanız ana konular arasındaki yerlerini alabilirler. Bunun yaratacağı motivasyon sayesinde enerjinizin de arttığını görmeniz mümkündür.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ziyaretler veya kısa mesafeli yolculuklar söz konusu olabilir. Yolculuklar esnasında bazı konularda vizyonunuzu geliştirebilirsiniz.

Özel kişilerle planlarınızı paylaşmanız durumunda planlarınızın başarı şansı artabilir. Evinizi veya yaşadığınız yeri geliştirici işler gündemde. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay, eğlenceli aktivitelerle zaman geçirme arzumuzu arttıracak, bizi sosyalleştirecektir. Kendimizi zinde, aktif ve keyifli hissedeceğimiz, çevremizdeki kişilere karşı verici ve cömert davranabileceğimiz bir gündeyiz. Ancak, akşam saatlerinde Satürn etkisiyle kendimizi kısıtlanmış veya huzursuz hissedebiliriz veya belli belirsiz bir stres yaşanabilir o kadar. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Dikkat çekeceğiniz, ilgi uyandırabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi, başarınızı ortaya koymakta zorlanmayacaksınız.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Güneş... Bugün bekar olanlar bir hayli mutlu olacaklar. Çünkü kendilerine uygun bir partner bulacaklar. Negatif enerji dağılıyor.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde problemlere açık bir zamandan geçerken, ilgili alanlarda stres seviyenizi kontrol ederek olası anlaşmazlıklarda sakin ve sabırlı davranmanızın faydalı olacağı geçici sorunlara açık bir zamandasınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün seyahatte veya tatilde keyfiniz yüksek olacak. Henüz tatilde değilseniz, değişik insanlarla bir arada olmak, dış ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Yeni bir insanla tanışabilir ve ilişkinizi geliştirebilirsiniz. Moralinizin bir hayli yüksek olacağı bir gündesiniz.