Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

19.01.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Sabah uyandığınızda kendinizi biraz gergin hissetseniz bile değişik duygularla yatağınızdan kalkacaksınız. Meydana gelen olaylar baskı duygusu uyandırabilir ancak kendinizi güçlü hissedecek ve içinizden yükselen duyguya güveneceksiniz. Özellikle erkek arkadaş ve akrabalarınızın desteği ile sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Hem ilişkiler, hem de evinizle ilgili işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Üzerinizde hissettiğiniz baskı, yaratıcı potansiyelinizi uyandıracak. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Böylece sağlık sorunu olanlar hızlı bir iyileşme sürecine giriyor.

Yay burcunun bugün genel durumu

Para konuları bugün önem kazanabilir ve cebinizden yaptığınız harcamalara odaklanabilirsiniz. Bazı insanları gereğinden fazla desteklediğinize kanaat getirip, maddi yardımlarınızı kısacağınızı açıklamanız mümkündür.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Para konuları bugün önem kazanabilir ve cebinizden yaptığınız harcamalara odaklanabilirsiniz. Bazı insanları gereğinden fazla desteklediğinize kanaat getirip, maddi yardımlarınızı kısacağınızı açıklamanız mümkündür.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Seyahatler esnasında ya da iletişim araçlarını faal olarak kullanmanız durumunda bilgi edinebilir veya haberler alabilirsiniz. Ancak kurallara uygun davranmaya özen göstermelisiniz, aksi takdirde bazı aksilikler yaşanabilir.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün maddi kaynaklar gündeminizi oluşturabilir. Gün içinde zihniniz bulanabilir ve işlerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Bugün yeni girişimlerde bulunmamanızda fayda var. Kişisel yeteneklerinizi kullanmakta zorlanabilir, kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altında tutmanız gereken zamanlar olabilir.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Finans konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugün, çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde,enerjinizi daha da olumlu etkilenecektir. Gizliliklerden uzak kalmanız gereken bir gün. Kendinize güvenmeyi sürdürmelisiniz.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Dolduruşa gelip, bir hırsla ve düşünmeden alınacak bir şey için sonradan pişmanlık duyma ihtimaliniz var. Her ne gerekçeyle o lursa olsun bugün cebinizden çıkacak olan paranın karşılığını ümit ettiğiniz kadar alamama riski var.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yorum arşivi