Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

20.06.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Çevre gezilerine çıkabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yeni çevrelere girebilir, ilginç kişilerle tanışabilirsiniz. Özellikle bugün yeni tanıştığınız kişilere dikkat edin. Katılacağınız davetler ve organizasyonlarda eski arkadaşlarınızla karşılaşacaksınız ve onların tanıştırdığı kişiler sonraki günlerde fırsat olarak değerlendireceğiniz tekliflerde bulunacaklar. Bu arada aşık olacağınız kişiyle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca ayrıldığınız sevgiliyle bugün tekrar görüşebilir ve ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz. Duygularınız yerine aklınız ile hareket ederseniz, başarılı olacaksınız.

Yay burcunun bugün genel durumu

Para konuları bugün önem kazanabilir ve cebinizden yaptığınız harcamalara odaklanabilirsiniz. Bazı insanları gereğinden fazla desteklediğinize kanaat getirip, maddi yardımlarınızı kısacağınızı açıklamanız mümkündür.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Para konuları bugün önem kazanabilir ve cebinizden yaptığınız harcamalara odaklanabilirsiniz. Bazı insanları gereğinden fazla desteklediğinize kanaat getirip, maddi yardımlarınızı kısacağınızı açıklamanız mümkündür.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Enerjiniz yükseliyor. Bulunduğunuz ortamlarda cazibe rüzgarları estireceksiniz. Sürprizlere hazır olmalısınız. Aşk duygunuzun yoğun olması, sizi olumsuz bir aşka sürükleyebilir. Gücü sevdiğiniz için, aşkı da güç çevrelerinde arıyorsunuz. Sosyal adalet duygularınızın atağa kalkmasıyla grup toplantılarınızda haksızlıkları yerici konuşmalar yapabilirsiniz

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aslında çok fazla verimli ya da etkili olmayan modeller üzerinde ilerlediğiniz bir an da, bu eğilimlerinize farklı bir yaklaşım ya da yöntem öneren kişilerin fikirleri hoşunuza gidebilir.

Bu konuda ne yapabileceğinize dair fikir sahibi olabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle akşam saatlerinde zihnimiz açık ve iletişim yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabiliriz. Enerjiğiz ve ilerlemek istiyoruz. Cumartesi ağırlıklı olmak üzere bu hafta sonu oldukça güzel geçebilir. Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın bazı işler ve sorumluluklar olabilir. Bugün oldukça dikkat de çekebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Yıkılan Kule... Sıkıntılarınızı yıkmak ve yeni başlangıçlar yapmanızı öneriyor kartınız. İnançlarınız gereği sizler her zaman şansı ve bolluğu ifade edersiniz. Şansınız açılıyor.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde ve özel hayatınızda önemli görüşmeler gerçekleştirebilir, yeni fikirler edinebilir ve partnerinizle paylaşabilirsiniz. Ev ve aileye ait konulara zaman ayırabileceğiniz keyifli bir zaman dilimindesiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uzak çevrenizden kulağınıza gelecek olan konuşmalar yeni kararlar almanıza neden olabilir. Maddi konularda güzel gelişmeler yaşayacağınız bir gün içindesiniz. Seyahat planları bu aralar daha fazla ilginizi çekiyor. Planlarınızı gerçekleştirmek için adım atacaksınız.18 HAZİRAN 2015 YAY BURCU YORUMUOrtaklaşa işleriniz için gelecek planlarınızı devreye sokmaya çalışın. Yeni arkadaşlar size özel hayatınızda ve iş alanlarınızda yardımcı olabilir. Ortak hesaplarınızın üzerine düşebilirsiniz.17 HAZİRAN 2015 YAY BURCU YORUMU Ortaklaşa para alanlarınızdaki konulara veya işlere bakış açınız önem kazanıyor. Para dengenizi iyi oturtmanız gerekecek. Sezgileriniz giderek güçleniyor. Ailevi işlerinizi tamamlamanın vakti geldi.16 HAZİRAN 2015 YAY BURCU YORUMU Özel hayatınızda önemli kararlar için ideal ortamları bulacaksınız. İlişkiniz için karar verme dönemindesiniz. Özel hayatınızda başlangıçlar yapabilir, taşınma işlerinizi başlatabilirsiniz.14 HAZİRAN 2015 YAY BURCU YORUMUGün içinde hızla harekete geçme isteğiniz çok yüksek olacak. Sevdi- ğiniz insana karşı anlayışlı olmaya özen gösterin. Çabuk ve hızlı hareket etmek istemeniz nedeniyle birbirinize karşı sinirli olabilirsiniz.