Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

20.12.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Eski arkadaşlarınızla haberleşebilir ve uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla buluşabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız olayları özlemle hatırlayabilir ve sevdiklerinizi arayabilirsiniz. İsteklerinizi ve geçmişte kurduğunuz hayallerinizi gözden geçireceksiniz ve ideallerinizin değiştiğini hissedeceksiniz. Hem sosyal sorumluluk projeleri ve dernek faaliyetleri içinde yer alabilir, hem de evrensel yardım kuruluşlarında görev almayı düşünebilirsiniz. Turizm ve eğlence sektörüne yönelik faaliyetlerde bulunabilir, farklı yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Tüm boş vaktinizi evde geçirme isteğiniz yoğun olabilir. Eğer hareketsizlik ve sessizlikten sıkılırsanız akrabalarınızı ve yakın arkadaşlarınızı çağırıp gününüze neşe ve renk katmanız mümkündür.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Tüm boş vaktinizi evde geçirme isteğiniz yoğun olabilir. Eğer hareketsizlik ve sessizlikten sıkılırsanız akrabalarınızı ve yakın arkadaşlarınızı çağırıp gününüze neşe ve renk katmanız mümkündür.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün günlük işlere ve sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz. Bu arada size hizmet eden kişilerle huzursuzluk yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Öfkeyle hareket ederseniz bu yanlış sonuçlar doğurabilir. Söylemek istedikleriniz var ancak farkındalık yaratmak istiyorsanız istikrarlı davranmalısınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden seyahatler, eğitim süreçleri, kişisel gelişimi ilgilendiren alanlar, yakın dostlar, ortaklar ve eşinizle iletişim konusunda durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda karşınızdaki insanlar kendilerini olması gerektiği gibi ifade edemeyebileceklerinden dolayı gün içinde gelişen konuları zamana bırakmanız ve onlara kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için fırsat vermeniz faydalı olacaktır.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınız hareketlenmeye başlıyor. Eğlenceli yönlerinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Aşk hayatınıza bu kadar önem vermeniz bir yandan da çok para harcamanıza neden olabilir.