Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.05.20 tarihli Yay burcu yorumu

Sizin için oldukça hareketli ve yoğun bir gün olacaktır. Olayların gelişimi beklediğinizde daha hızlı olabilir. Zihinsel olarak çok aktif olmanız ve bir çok konuyu birden değerlendirmeye almanız sonuçlara ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz yada hayatınızdaki bazı sorunlar çözülme noktasına gelebilir. Ancak aceleci yaklaşımlardan kaçınmalı ve olayların gelişimine soğukkanlı yaklaşmalısınız. Duygularınız dengeleniyor ve duygusal enerjinizi doğru kullanıyorsunuz.


Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabileceğiniz, kendinizi oyalayacak işlere başlayabileceğiniz ya da daha önceden iletişim kurduğunuz iş başvurularınız varsa, geri dönüşleri olabilecek iki haftalık süreçtesiniz. Ya da sağlığınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün bir yeni ay gerçekleşiyor. Aslında, yarın meydana gelecek olan Merkür gerilemesi, bugün meydana gelecek olan yeni ayın yenileyici ve canlandırıcı etkisini biraz hafifletebilir, ama yeni ay, Boğa burcunda gerçekleşeceği için küçük mutluluklar da bize yetecektir nasılsa.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde ikili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. İletişimle ilgili aksaklıklar keyfinizin kaçmasına neden olabilir. Denge arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Eşinizle ilgili bitirmeniz gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Öğleden sonra iş hayatınızdaki sorumluluklarda artış olabilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dostluk kuracaksınız.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.