Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.05.29 tarihli Yay burcu yorumu

Şu dönemde pek çok haksızlıkla karşılaştınız. Güçlü kişiliğiniz insnalarda hem saygı, hem korku, hem de kıskançlık yaratıyor. Ama siz tökezlemeyeceksiniz, haksızlıklara boyun eğmeyeceksiniz. Bildiğinizi söylemeye devam etmeniz çok güzel bir davranış. Kendinizle barışık olmanız en büyük silahınız olacak. Böylece kimse sizi incitemeyecek.

Aşk:

Aşk yaşamınızda bir isitkrar yakalamaya çalışıyorsunuz. Kendinize bakmaya başlamanız, çevrenizdekilerin hemen dikkatini çekmenize yol açtı. Oysa sizin sevdiğiniz kiş bir tane. Bu aralar tamamen saık bir partner olacaksınız.

İş:

Ekip çalışmalarından başarıyla çıktınız. Yeterince takdir görmemeniz sizi üzüyor. İş değiştirmeyi, farklı alanlara eğilmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Turizm gibi alanlara ilgi duymaya başlamanız söz konusu.

Para:

Mali durumunuz söz konusu olunca geriliyorsunuz. Size bu konuda verilen kimi sözler yerine getirilmiyor. Bu nedenle insanlara karşı soğukluk duyuyorsunuz. Ama unutmayın, herkes sizin gibi cömert ve ince fikirli değil. Paraya düşkün kimseler çok canınızı sıkıyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sağlık sorunlarınızla ilgilenmenin zamanı geldi. Mide problemleri çekebilirsiniz. Bunları fazla uzatmadan, doktora danışmalısınız.


Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerin kabalığa varan konuşmaları ya da daha kibarca söylenebileceğini düşündüren istekleri size sıkıntı verebilir. Ancak, yine de, ileride bu alanda pişman olup hatalarını telafi edebileceklerini farz edebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar biraz zorlayıcı etkisi mevcut. Bu durum ikili ilişkilerimizde gereğinden fazla net konuşmaları gündeme getirebilir. Açık sözlü olmanın da bir sınırı olabileceğini hatırlamanızda fayda var derim Niobe’ce. İkili ilişkilerimizde beklentilerimiz artabilir veya ilişkilerimizden dersler çıkartabilir, ikili ilişkilerimiz kanalıyla bilgi ve tecrübe edinebilir ya da bugünlerde kuracağımız ilişkilerin ileride faydasını görebiliriz. Ancak, dalgınlıklar, unutkanlıklar, kafa karışıklıkları, karışık düşünceler, konsantrasyon bozuklukları veya halsizlik ya da isteksizlik gibi ruh hali haftabaşından beri olduğu gibi birkaç gün daha devam ediyor bilginize… …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızda yoğun bir iletişimin olduğu zamanlar içindesiniz. Düzenlenen eğitimlere katılabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumlu olduğunuz konularda kendinizi çok daha iyi ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Endişe duyduğunuz konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün değişken olmanız sizi canlı ve neşeli yapıyor. Her an ve ilgi odağı oluyorsunuz. Fakat sizi takip etmekte zorlanıyorlar. Bugün daha da hareketli olacaksınız. Karşılaştığınız her kişi ilginizi çekecek. Sadece, adımlarınızın ölçüsünü abartılı atıyorsunuz. Yakın iş arkadaşınızın bu konudaki sözlerine önem verin.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.