Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.06.02 tarihli Yay burcu yorumu

Sağlığınızla alakalı kaygılarınız yerinde olabilir. Bu konuda bir an önce kendinizi rahatlatmalısınız. Çok sorunlu bir yakınınızın problemleri, bu yakında size kadar ulaşacak. Tastamam güven duyacağınız bir dostluğa ihtiyacınız var. Bir arkadaşınızın favorisi olmayı başarmak zorundasınız. İnsanlarla yarı güvenli ilişkiler sürdürmeniz size gizli bir yapayalnızlık yaşatıyor.

Aşk:

Bu sıralar hatalı adımlar atmamaya özen göstermelisiniz. Aile ilişkilerinde karşılıklı önyargıların olumsuz etkileri, sanıldığından fazla olabilir. Önünüzdeki güzel günler ilk adımlarınızı bekliyor.

İş:

Kendinizi sakınmaya çalıştığınız gelişmelerde müdahil olmanızı gerektiren yükümlülükleriniz var. Bugünlerde, inisiyatif kullanmanız gereken konularda çekimser durmanız biraz güç.

Para:

Birikim konularında sağlamcısınız. Kendinizi çok kolay ele verdiğiniz küçük zaaflarınız var, büyütmemeye bakın. Son zamanlarda aldığınız haberler pek sağlam kaynaklardan gelmiyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Yaşama dair çabalarınız övgüye değer. Ama bu çabayı yaşamdan elinize kalana gösteriyorsunuz. Daha güvenli değerlendirmelerle, hayatı son kertesine kadar yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, orijinal fikirlerinizi çevresel desteklerle ortaya çıkarabilir ve yaratıcılığınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulanacak, birbirinize söyleyemediğiniz bir çok konuyu paylaşabileceksiniz.. Bazı dış etkenler, sizin enerji gücünüzü etkiliyor..

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hayatınızı veya kendinizi değiştirmenize yardımı olacak kararlar alabilir veya karar almanızı gerektirebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Normalde destekçiniz olan kişiler, bu sefer, gereken yardımda bulunmayabilirler.

Ancak siz, kendi işlerinizi kendiniz halledebilecek yetenek ve enerjidesiniz nasılsa. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası uluslarası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Öğle saatlerinde kendinizi dağınık hissedebilirsiniz. İlerleyen saatlerde tartışmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sanatsal uğraşlar başarı kazandırabilir. Gün içinde eğlence için karşınıza pek çok fırsat çıkacak. Ancak para harcamada biraz ölçülü olun.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca seyahat edebilir, yeni tecrübeler ve bilgiler kazanabilir, yurtdışı seyahatleri araştırabilir, seminerlerde yer alabilir, danışmanlara başvurabilir ve ikili ilişkilerinizde kendinizi rahatça ifade ederek olumlu iletişim kurabilir, pozitif haberler alabilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay, bazı hayati kararlar almanıza neden olabilir. Hayatınızın sorumlulukları daha fazla ön planda olacak. Bir yandan da özel hayatınızda olup bitenlerle uğraşmanız gerekecek.