Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.06.04 tarihli Yay burcu yorumu

Her konuda kararlılık gösterebileceğiniz bir gün. Bugün, gerilimler yaşasanız bile bunu kolayca halledebilirsiniz. Bugün büyük değişiklikler peşinde koşmamakta fayda var. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte geçmişe ait konuları gözden geçirmeniz gerekebilir. Yakın ilişkilerinizde duygusal gerilimler yaşamanız mümkün

Aşk:

Bugün duygularınızı göstermekte oldukça rahat olacaksınız. Sevdiğiniz insana çok yakın davranacak, onu ne kadar çok sevdiğinizi sık sık göstereceksiniz. O da sizi gerçekten çok seviyor.

İş:

Mali sıkıntılarınızdan kurtulmanız, çalışma hayatınıza veriminizin artmasıyla yansıyacak. Bundan bir ders çıkarıp, ileride böyle sorunları kafanıza takmamanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Para:

Parasal durumunuzda çok büyük etkilenmeler yok. Harcamalarınızı azaltarak gerekli dengeyi karşılayabilirsiniz. Bu arada bir yakınınıza olan borcunuzu ödemeyi daha fazla ertelemeyin.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Kendinizle ilgili kafanıza takmamanız gereken bazı şeyleri çok fazla önemsiyorsunuz. Bu şekilde sadece kendinize zarar verirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişmeler olabilir. Sizin olaylara daha maddeci yaklaşmanız, onların kafasında farklı bir oluşum yaratabilir. Ay para evinizi etkilerken, isteklerinizden taviz vermek istemiyor, iş yaşantınızdaki kuralların kendi lehinize çevirmek istiyorsunuz. Atılımlarınızı yaparken gizliliği tercih edebilirsiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sizi seven veya sizinle ilgilenen birisinin desteğini ya da yardımını alabilirsiniz.

Ancak, samimi olmanız şart! Aksi takdirde bu kişi, ilerlemenize değil, gözden düşmenize neden olabilr. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. İletişim trafiğinden kaynaklanan aksaklıklara dikkat etmeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konulara daha ciddi yaklaşmanızda fayda var. Ev hayatınızı ilgilendiren konular ön plana çıkabilir. Eşinizi ihmal etmemeye özen gösterin. İkili ilişkilerinizde denge de kalmaya çalışın.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

SATIN almak istediğiniz ürünler üzerinde dikkatli bir şekilde yoğunlaşmalısınız. Alışveriş işlerinde hatalara açıksınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde dostlarınız, partneriniz, eşiniz ve ortaklarınızla diyaloglarınızı geliştirebilir, seyahat edebilir, eğitimler ve toplantılardan fayda elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ailenize zaman ayırıp, özel yaşamınızda beklentilerinizi rahatça ifade edebileceğiniz pozitif bir zaman diliminde olacaksınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konular hayatınızda öne çıkabilir. Alacak verecek işlerinizi halledebileceğiniz, parasal konuları gözden geçireceğiniz bir dönem olabilir. Bu alandaki güvensizliklerinizin sizi etkilemesine izin vermeyin.