Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.06.09 tarihli Yay burcu yorumu

Bugün karamsarlıktan uzaklaşacaksınız ve dikkatinizi yapmak istediğiniz işlere odaklayacaksınız. Gün içinde karşılaştığınız kişiler enerjinizi yükseltecek ve hareketli bir gün geçireceksiniz. İlginç organizasyonlara katılabilirsiniz ve canlılığınız ile çevrenizi etkileyebilirsiniz. Davetler, çevre gezileri ve çeşitli organizasyonların içinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve güç gerektiren işlerde başarılı olacaksınız. Yapıcı ve kararlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Duygularınızın herhangi bir güne oranla çok daha yoğun olmasını bekleyebilirsiniz. Bunları bastırmaya çalışmayın. Özellikle de sevgi gibi olumlu duyguları yakın çevrenize göstermekten çekinmeyin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yalnız çalışmayı isteyeceğiniz ve işlerinizi bitirmeden kimseyle görüşmeyi veya planlarınızı açıklamayı tercih etmeyeceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Sükunet istediğiniz için, yalnız çalışmak gerçekten yararlı olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizin sorunlarına karşı duyarlı olmanıza rağmen, onların tepkisel davranışları yüzünden, sınırlarınızı zorlamaktan kaçınıyorsunuz. Duygusal konularda yakın çevrenizin isteği doğrultusunda, özel ilişkileriniz gündeme gelebilir. Onların üzerinizdeki etkisini yadsıyamazsınız. Sevdiklerinizin desteğine ihtiyacınız var.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aşırı ısrarcı olmak veya inat etmek belli bir dereceye kadar en akıllı hamle gibi görünse de, ardından, bu kadar inat etmemiş olsanız, bir şeyler farklı olabilir miydi diye düşünebilirsiniz.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz, hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz, ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla, önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara, kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada, özgürlük arayışımızın artacağı, özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım ’ce. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmak için kendinizi hevesli hissedeceğiniz bir gündesiniz. Yaşadığınız olaylarda bütünü daha iyi görebilirsiniz. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Zihinsel canlılık söz konusu. Farklı fikirler ortaya koyabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni bir aşka yada yaşadığınız aşkın yeni bir aşkmış gibi alevlenmesine hazır olun. Bundan hoşnut olmayan eski aşklarınız problemler çıkarabilir.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal durumunuzda güçlü artışlar vurgulanırken, maddi konularda fırsatlar elde edecek, iş hayatınızda tekliflerle karşılaşabilecek ve devam eden işlerinizde yetenekleriniz ve çalışmalarınızla öne çıkan isim olacaksınız. Bugün ayrıca iş bağlantılarınız konusunda yüksek düzeyde fırsatlar elde edebilirken, ilişkilerinizde partnerinize kıskançlık göstermemeniz ve geçmişe ait konularla ilgili duygularınızı paylaşmamanız faydalı olacaktır.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda sabırsız olabilirsiniz, bu da size değişik ve heyecanı yüksek bir gün geçirtebilir. Ortaklı işlerinizde veya sanatsal çalışmalarda çeşitli ve değişik fırsatlar keyfinizi artırabilir.