Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.06.14 tarihli Yay burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi heyecanlandıracak. Duygularınız dalgalanabilir fakat hareket halinde olmak yaşam enerjinizi yükseltecek.  Bu arada karşılaştığınız olaylar ve kişiler, size çocukluk günlerinizi ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlatabilir. Eski arzularınız uyanabilir ve farklı arzular duyabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Çeşitli davetlere katılabilir ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. İlginç konular ve özgür kişiler ile birlikte olmak sizi heyecanlandıracak ve kendinizi daha farklı hissedeceksiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Özgüveninizi aşırıya kaçırmayın. Her ne kadar şans bugün yanınızda olacaksa da, kendinizi fazla riske atmayın. Cesur hamleler yapma kararı verip planlarda ani değişikliklere gitmeyin. Bir süreliğine var olan durumlara uyum sağlamalısınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bir müşteri veya danışanınıza verdiğiniz hizmet sayesinde kariyerinizde yeni bir sayfa açacak bir gelişme yakın olabilir. Görevlerinizi iyi şekilde yerine getirmenin getirilerini almaya başlayabilirsiniz. Yarından itibaren dikkat kesilin.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün maddesel konularla ilgili harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Düşündüğünüz konuların maliyeti size yüksek gelecektir. Pazarlık yapmasını bilmediğiniz için, çoğu kez yaşamınızı zorlaştıran ödemeler karşınıza çıkıyor. Her şeye rağmen, yaşam kalitenizi daha da arttıracak ve kişiliğinizi ortaya koyacak işlere damganızı vuracaksınız.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýş birlikleriniz veya ilişkileriniz esnasında, inatçı ve ısrarcılık boyutunu aşırı uçlara taşımamaya dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz.

Kendi bildiğiniz yoldan ilerleme arzunuz ilişkilere zarar verebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Doğru harekete geçen Merkür, üç haftadır başımızda dolaşan iletişim sorunlarının çözülmesi, elektrik elektronik aletlerde yaşanan problemlerin azalması anlamına geliyor. Öğle öncesi saatlerde ılımlı ve duygusalız, hayal dünyamız geniş. Gün boyu eğlenceli aktiviteler, bize keyif veren uğraşlar, hobilerimiz veya hiçbirşey yapmamak bize keyif veriyorsa biraz daha relax davranışlar günü şekillendirebilir. Gece saatlerine doğru ise, aşırılıklardan ve abartılı davranışlardan kaçınmakta fayda var. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konularla daha fazla ilgilenme gereği duyabilirsiniz. Karşınızdakine daha çok yönelmek durumundasınız.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insana kızabilirsiniz. Eğer konu maddiyatsa hırs yapmak yerine konuyu mantık çerçevesinde tartışmak daha faydalı olacaktır.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili olumlu görüşmeler gerçekleştirebilir, gününüzü çalışma hayatınıza odaklanarak geçirebilir, olumlu iş görüşmelerinde bulunabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde güven duygusunun öne çıktığı gün içinde etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün içinde hızla harekete geçme isteğiniz çok yüksek olacak. Sevdi- ğiniz insana karşı anlayışlı olmaya özen gösterin. Çabuk ve hızlı hareket etmek istemeniz nedeniyle birbirinize karşı sinirli olabilirsiniz.