Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.06.19 tarihli Yay burcu yorumu

Gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve güne keyifli başlayacaksınız. Uzun zamandır görmediğiniz ve hatta neredeyse unuttuğunuz ski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan akrabalarınız ziyaretinize gelebilir. Ayrıca bugün sürpriz karşılaşmalar ve davetler sizi heyecanlandıracak. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde eskiden yaptığınız ve unuttuğunuz projelerinizi hatırlamanız mümkün. Eski fikirlerinizi güncelleyebilir ve projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Erkek arkadaş ve akrabalarınız sizi destekleyecek.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün, normalde ön plana çıkarmayı tercih etmediğiniz duygularınız yoğunlaşıp duygusal bir bakış açısı benimsemenize yol açabilirler. Önemli kararlar verecekseniz mantığınıza ağırlık verin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yakın iş arkadaşlarınızla kurduğunuz ilişkilerin sizin için çok önemli olacağı bir gündesiniz. İş yaşamınızdaki mevcut sorunlar üzerine konuşmak isteyebilir ve bazı konularda ortak hareket etmeye karar verebilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ailenin kadınları size her konuda yardımcı olacaklar. Duygusallığınız ve yaratıcılığınız mükemmel. Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlü ve performansınız oldukça yüksek. Toplumda göze çarpacak çalışmalar yapmak istiyorsunuz. İlişkilerinizde baskın bir portre çizeceksiniz. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Dikkatli hareket etmeniz gereken günler. Bugünlerde atacağınız yanlış adımların izlerinden kurtulmanız çok uzun yıllar alabilir.

Bir daha asla bulamayacağınız veri veya dosyaları silmeniz, tam istediğiniz kiloya kavuşmuşken kendinizi tutamayıp pasta yemeye başlamanız, önemli konumdaki kişileri yanlış bir mantıkla yönlendirmeniz v.b Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevgi ve şefkat paylaşımlarına ve yeniliklere açık bir günde olmakla birlikte, özellikle 14.00’a kadar olan zaman diliminde ufak tefek beklenmedik gelişme(uyurken ısrarla çalan kapı veya telefonlar v.b) nedeniyle rahatsız olabilir veya tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Bunun dışında, olumlu diyaloglara açık, doğru ilişki kurmak veya iletişim kanallarından fayda sağlamak için uygun bir gündeyiz. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni ufuklara açılmak için hevesli olacağınız bir gündesiniz. Yeni şeyler öğrenmek için önünüze farklı yollar çıkabilir. Uğraştığınız işlerde ani değişiklikler yaşayabileceğiniz zamanlar var. Başkalarına duyarlı davranabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Hareket halinde olabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Arkadaş ortamında kendinizi iyi hissetmenize neden olacak kelimeler duyup özgüveninizi tazeleyeceksiniz. Alçak gönüllüğünüzü korumalısınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kişisel gelişiminize önem verebilir, anlamlı rüyalar görebilir ve hayatın içinde anlamlı işaretlerle karşılaşabilirsiniz. Aile ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz, ilişkilerinizde duygularınızı çok daha yoğun yaşayacağınız, duygusal bir zaman diliminde bulunmaktasınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa işleriniz için gelecek planlarınızı devreye sokmaya çalışın. Yeni arkadaşlar size özel hayatınızda ve iş alanlarınızda yardımcı olabilir. Ortak hesaplarınızın üzerine düşebilirsiniz.