Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.06.22 tarihli Yay burcu yorumu

Sabah uyandığınızda kendinizi farklı hissedebilir ve görmüş olduğunuz rüyayı hatırlamasanız bile endişeli olabilirsiniz. Fakat haliniz uzun sürmeyecek ve dikkatinizi farklı konulara yönelteceksiniz. Özellikle yeni teknolojiyle ilgilenebilir, bilgisayar, televizyon ve iletişim cihazlarıyla ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bugün Yaz Gündönümü  ve siz de geçiş anının  değişimini hissedebilirsiniz. Kendinizi hayallere kaptırmayın ve sezgilerinize şu aralar fazla güvenmeyin. Özgür duygular ve heyecan uyandıran yenilikler ile ilgilenmek halinizi değiştirecek. Dedikodular ve duyduğunuz haberler ile fazla ilgilenmeyin. Yanlış anlamalar olabilir.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Aile büyükleri veya yaşamınızda özel bir konumda bulunan, sizden yaşlı kimselerle bazı görüşmeleriniz olabilir. Bu kişilerin size vereceği bilgi veya öğütler, özel yaşamınızdaki önemli bir konuyla ilgili tutacağınız yolu belirleyebilir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugün son derece şevkli olacak ve kariyerinizin geleceğinin parlak olması için kararlı adımlar atmayı tasarlayacaksınız. Büyük planlara yönelin ve detaylı incelemeler yapın. Rutin işler bugünlük rafa kalkabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İçsel sıkıntılarınızın tek nedeni, çevrenizin problemlerine çözüm üretmekten yorulmanızdır. Bu hafta sadece kendi arzularınızın ön planda olacağı işler yapmak isteyeceksiniz. Kendinizi çevrenize kapatmak isteyeceksiniz. Maddi konularda kendinize gereken fırsatları tanımıyorsunuz. İstem dışı gelişmelere şahit olabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili değişimler söz konusu.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcılık gerektiren işlerle uğraşmak veya aşk hayatınıza ya da sevgi temalı ilişkilerinize zaman ayırmak için uygun bir gün olabilir.

Dolayısıyla diğerlerinin ne yaptığına ya da nasıl yaptığına odaklanmak yerine bu tür işlere zaman ayırmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Haftanın ilk yarısına, kafa karışıklıkları, yanıltıcı kişiler, konsantrasyon problemleri, yanılma ihtimali, unutkanlıklar ya da dalgınlıklar damga vurabilir. Belli imzalar atmadan önce her şeyin net olarak belirtilip belirtilmediğinden emin olmakta, aldatıcı kişilere karşı tedbir almakta fayda vardır. Unutulan eşyalar, karıştırılan yollar, dikkat eksikliğine bağlı hatalar, sanıldığı gibi olmayan kişiler, olaylar ya da kararsızlıklar söz konusu olabilir. Hayallerimize uyum sağlamayan fikirler veya açıklamalar da gündemde bu hafta, ama genelde yenilikler ve olumlu gelişmeler var hayatlarımızda. Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili konularda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizdeki değişimler ilginizi çekebilir. Mesleki gruptaki arkadaşlarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde ilerleme kaydedebilmek için sorumluluk almanız gerekebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Mantığınızla duygularınızın çakışacağı bir gün. Dolayısıyla gergin olabilirsiniz. Yalnız kalıp düşünün. Anlık mutluluklardan kaçının.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde iş hayatınızda güçlü insanlardan destek bulabilir, varolan işlerinizi keyifle tamamlayabilir, evinizi düzenleyebilir, parasal durumunuzla ilgili konularda şans elde edebilir ve ilişkilerinizde keyifli paylaşımlarda bulunarak, mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Haftaya iş alanlarınıza kanalize olarak başlıyorsunuz. Partnerinizle fikirleriniz örtüşmeyebilir. Dış ortamlardan alacağınız güzel etkilerle, kreatif işlerinizde istediğiniz şansı yakalayabilirsiniz.