Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.06.23 tarihli Yay burcu yorumu

Beklentilerinizin zorlayıcı etkisini çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Özellikle sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri zorlamaktan kaçının. Arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız organizasyonlar ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz gidebilirsiniz. Parasal ihtiyaçlarınızın arttığı bir dönemdesiniz ve bazı gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir. Özellikle ortaya çıkan sürprizlerden etkilenebilirsiniz ve ani tepkiler gösterebilirsiniz. Duygularınızı mantığınız ile denetlemeyi başarabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Maddi konulara verdiğiniz önem artabilir ve dolayısıyla da tüm dikkatinizi onların üzerinde yoğunlaştırabilirsiniz. Ancak; sosyal ortamların eğlencesine kapılıp masrafları artırmamaya dikkat edin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İş faaliyetlerinizin giderleri ile ilgili olarak, bunları karşılayacak ek bir kaynak yaratma düşünceniz olabilir. Bunu mümkün kılacak bir planı da bugün oluşturabilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ani gelişen olaylara karşı temkinli ve belirgin bir tavır içindesiniz. Özgürlükçü yapınızın daha fazla ortaya çıkacağı bir gün. Bugün, görüşeceğiniz kişilere kendi görüşlerinizi aktarırken, daima kontrollü olun ve anlık fevri sözcüklerden sakının. Yaşam felsefenizi destekleyici derin düşüncelere sahipsiniz ve paylaşmaktan hoşlanıyorsunuz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bir süre yaptıklarınızı gözden geçirmek üzere kendinize zaman ayırmanız gerekebilir.

Belli hedef veya amaçlarınıa ulaşabilmek için gerekli şeylere sahipmisiniz? Yoksa, sahip olduğunuzu düşünerek mi hareket ediyorsunuz? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün yazdığım gibi, bugün de kararsızlıklar, dalgınlıklar, unutkanlıklar, yanlış anlaşılmalar, yanlışlıklar, çabuk kandırılma, yanıltma veya yanıltılma türünde etkilere açık olduğumuz bir gündeyiz. Karşımızdaki kişiye anlayışlı davranabilmek için çok fazla çaba harcamamız gerekebilir. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklı konularda huzursuzluklar gündeme gelebilir. Öfke ile karar vermemelisiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınızı arka plana atmamaya özen gösterin. İhmalden ötürü hatalar olabilir. Uğraştığınız konular hakkında değerlendirmelerinize dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Ümit ettiğiniz konulara yönelmek isteyeceğiniz zamanlar var.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ailenizin istekleri sizi yorabilir bugün. Dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Duygusal anlamda boşlukta kalıp bir insanı hayatınıza alabilirsiniz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde çalışma hayatınızda ve yapmanız gereken günlük rutin işlerinizde birtakım aksaklıklar ve geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. Boyun ağrıları yaşayabileceğiniz bugün, çalışma hayatınızda daha fazla efor sarf etmeniz gerekebilir

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanla yapacağınız konuşmalar, ailenizin sizi yanlış yönlendirmesiyle sorun olarak karşınıza çıkabilir. Yönlendirilmelerden uzak durun. İlişkilerinizde kendinizi kandırmayın.