Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.07.01 tarihli Yay burcu yorumu

Güne heyecan ve farklı bir enerji ile başlayacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdürebilirsiniz ve eskiden iş yaptığınız kişiler ile görüşebilirsiniz. Eski istekleriniz ve daha önce başladığınız halde bir türlü neticelenmeyen konular tekrar gündeme gelebilir ve bu kez farklı çözümler üretebilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek. Seyahat projeleri yapabilirsiniz ve hatta bugün yolculuğa çıkabilirsiniz. Daha önce gitmek istediğiniz yerlere şimdi gitmeniz mümkün.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün, tüm düşüncelerinizi maddi konular üzerine yoğunlaştırabilirsiniz; çeşitli para kazanma yöntemleri üzerinde kafa yormanız olasıdır. Hamlelerinizden hızlı sonuçlar almanız mümkündür.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Maddi konuların öne çıkmaya başlayacağı bir gün geçirebilirsiniz. Geçmişte ihmal ettiğiniz konular varsa, bunlarla bugün ilgilenin. Alacağınız sonuçlar bazı yeni fırsatlar yaratabilirler.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizde ısrarcı bir tavrınız var. Bildiğiniz konulardan taviz vermek istemeyişinizi bazıları ters algılayabilir. Maddesel konularda istediğiniz şartların oluşması için, daha sabırlı olmalısınız. Aktif yapınız çevrenizdeki bazı oluşumları, olumsuz etkiliyor. Ani gelişebilecek olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi durumunuzu, bankalarla ilişkilerinizi veya bütçenizi ilgilendiren hassas durumlar oluşabilir.

Bazı şeylerin açıklamasını getirmekte zorlanabilirsiniz, ama bir iki gün içinde ortam sakinleşecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Oğlak burcundaki dolunay, hırslarımızı veya yaşamsal planlarımızı ön plana çıkartabilir. Ýmajımız ve amaçlarımızı ilgilendiren başlıklar ön plana çıkabilir. Ýçsel istek ve ihtiyaçlarımız ve ait olduğumuz toplumun bizden beklentileri ya da toplum içinde sürdürmemiz gereken duruş arasında sıkışıp kalmış hissedebiliriz. Ev, aile ve ülke başlıklı konulardaki gelişmelerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Hafif bir stres hissedilse de, ikili ilişkilerimizde yaşanacak hoşluklar, partnerimizin veya sevdiğimiz kişilerin jestleri ya da estetik veya yaratıcılık gerektiren işlerde yaşanacak tatmin veya hoş gelişmeler stresi unutturabilir. Aşağıda dolunayın burçlarınıza etkilerini paylaştım. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde yönünüzü bulmakta zorlanabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden aksamalar olabilir. Öğleden sonra sorumluluklarınızda artış yaşanabilir. İşlerinizde yaşayacağınız farkındalık sizi daha iyi yerlere taşıyacaktır. Üstlerinizle iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Olası tartışmaları, sakince karşılamalısınız.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Bugünlerde partnerinizle alakalı olarak yorumlarınızı onun dışında herkese söylüyorsunuz. Partnerinizin kulağına giderse yorumlarınız güzel olsa dahi bundan hoşlanmayacaktır. PARA: İşinizde başarılı olmanızın nedeni el çabukluğunuz. Pratik çözümler sağlıyor hem de onları gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstleriniz size yeni görevler vermek isteyebilir. SAĞLIK: Bugünlerde fiziksel bir değişikliğe kalkışmamalısınız, size iyi gelmeyecek.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi güçlü bir motivasyonla ifade edebilir, eşiniz ve yakın dostlarınızla dürüst, açık ve doğrudan iletişim kurarak, paylaşımlarınızı güçlendirebilirsiniz. Seyahatlere çıkabileceğiniz bugün, görüşmeler ve eğitim hayatınızda fırsatlara açık bir zamandan geçmektesiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa parasal konularda enerjinizi ortaya koyacaksınız. Bir yandan da seyahatler, yabancı ortamlar ve bu yerlerde tanışacağınız insanlarla oldukça etkili ilişkiler içinde olabilirsiniz.