Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.07.04 tarihli Yay burcu yorumu

Sevdiğiniz ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. Çünkü daha ilgili ve anlayışlı davranacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu arada bazı endişeleriniz olabilir fakat bugün dikkatinizi dışarıya yönelteceksiniz ve eğlenceli organizasyonlar ile ilgileneceksiniz. Hareket halinde olmak ve özellikle açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek. Sürpriz davetler alabilirsiniz ve ilginç organizasyonlara katılabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara olumlu ve yapıcı bir tavır içinde bulunacaksınız. Böylece gelişmelerin istediğiniz yönde olduğunu anlayabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Dinlenmek için içinize çekildiğinizde, paylaşım ve dışavurumu tamamen kesmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde zihniniz yorgun olabilir ama yine de iç dünyanıza odaklanıp bazı şeyleri incelemeniz de mümkündür.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Başardığınız şeylerin yeterice takdir toplamadığını düşünebilir, bu başarılara ulaşmak için izlediğiniz yöntemleri ve çabalarınızı anlatmak isteyebilirsiniz. Yine de, bu konuları konuşmak için doğru zamanı bekleyin.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hayatınız doludizgin ilerleyeceği bir dönemde. Popülerliğiniz artıyor ve oradan oraya yetişmek için zaman bulmakta zorlanıyorsunuz.

Dert etmemeniz gereken tek şey, herkesi memnun edebilme çabası olmalı. Zira, biliyoruz ki bu hiç de kolay değil! Tüm burçlar için gün geneli: Ýletişimsel konular açısından oldukça olumlu birkaç günlük süreçteyiz. Bugün akşam saatlerinden itibaren ve hafta sonu boyunca, bizi motive edecek veya ilham verecek diyaloglar içerisine girebiliriz. Sözlerimiz istediğimiz yeri bulabilir, ifade yeteneği yüksek. Bu enerjiyi anlaşmalara imza atmak ya da üzerinde uzlaşılması gereken konular varsa uzlaşma sağlamak için kullanabiliriz. Özellikle öğle sonrası saatlerden itibaren bu enerji devreye giriyor. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendi iç sesinizi daha fazla dinlemeniz yerinde olacak. Evle ilgili konular, sizi bağımsız kılan durumlar var.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

YENİ tanışacağınız kişilerin fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Fikir alışverişinden oldukça kârlı çıkıp işinizi büyütebilirsiniz..

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden planladığınız etkinlikler, davet, organizasyon, sosyal ortamlar, internet alanları ve arkadaş çevrenizle ilgili belirsizlik ve durağanlıklar yaşayabilirsiniz. Kariyer hedefleriniz ve gelecek planlarınız açısından yeni kararlar almamayı tercih etmeniz ve ilişkilerinizi akışına bırakmanız gereken bir gündesiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün maddi konularla uğraşmak ve bu alanda kendinizi güvende hissetmek ihtiyacında olabilirsiniz. Her türlü olaya karşı hazırlıklı olmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda güzel gelişmeler olabilir.