Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.07.05 tarihli Yay burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacak ve dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Planlarınızı gözden geçirebilirsiniz ve bazı değişiklikler yapmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Bu durum kafanızın karışmasına neden olabilir. Ancak dostlarınızın yardımcı olmak için yaptıkları öneriler dikkatinizi çekebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için planlarınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bugün eski arkadaşlarınız ile karşılaşmak sizi heyecanlandırabilir ve geçmişte yaşadıklarınızı, hatta çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada eski fikirlerinizin değişmiş olduğunu anlayabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Çeşitli istekleriniz dolayısıyla masraflarınızı artırabileceğiniz bir gündesiniz. Elinize hesapta olmayan bir para geçmiş olsa bile bunu bir köşede biriktirmeyi düşünün.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Çeşitli istekleriniz dolayısıyla masraflarınızı artırabileceğiniz bir gündesiniz. Elinize hesapta olmayan bir para geçmiş olsa bile bunu bir köşede biriktirmeyi düşünün.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde oldukça kalabalık olacağı bir gün. Her kafadan bir ses çıkabilir ve sizi yönlendirmeye kalkabilirler. Akıllı ve kibar kişilerden hoşlanmanıza rağmen, bugün daha felsefi konuları konuşacağınız kişileri tercih etmenizdeki neden, mesleki anlamda size destek olanlara ihtiyaç duymanızdır. Politik davranmayı yeğleyeceğiniz bir gün.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bir an için ne istediğinizi bildiğinizi düşünürsek, en geniş kapsamlı metot size en elverişlisiymiş gibi gelebilir ya da belki de gerçekten, en verimli ya da etkili yol kapsamlı veya karmaşık olan olabilir.

Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. Ýlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ev ve ailenizle ilgili konularda daha pozitif olabilirsiniz. Evde zaman geçirmek de isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız ışık... Özgürlüğünüzden biraz olsun fedakarlık yapmayı başarabilirseniz aşk hayatınızda da her şey olumlu gidecek. Sağlığınıza biraz dikkat edin.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde sosyal etkinliklerde yer alabilir, arkadaş çevreniz ve sevdiklerinizle keyifli görüşmeler yapabilir, kalabalık ortamlarda yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Özel hayatınızda olası problemli konuların üzerine gitmemeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Partnerinizle seyahatte, tatilde veya uzak yerlerde keyfinize diyecek olmayacak. Her türlü sorununuzu konuşabilir ve bu sayede ilişkinizde daha güçlü seviyelere geçebilirsiniz.4 TEMMUZ 2015 YAY BURCU YORUMUSevdiğiniz insanla beraber yapacağınız tatil planları devreye girebilir. Önemli ve ortaklı iş konularında önemli şanslar yakalayabilirsiniz. Görüşmelerinizde kendinizi iyi ifade edeceksiniz.3 TEMMUZ 2015 YAY BURCU YORUMU Bugün maddi konularla uğraşmak ve bu alanda kendinizi güvende hissetmek ihtiyacında olabilirsiniz. Her türlü olaya karşı hazırlıklı olmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda güzel gelişmeler olabilir.2 TEMMUZ 2015 YAY BURCU YORUMUDolunayla birlikte para işlerinize özen göstermelisiniz. Ortaklaşa para alanınızda yapacağınız yeni düzenlemeler, para getirilerinize yarayabilir. Elinize bu dolunayda bir para geçebilir.