Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.07.07 tarihli Yay burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Sabahın erken saatlerinde yoğun duygular ve kuvvetli arzularla uyanabilirsiniz. Sevdiğinizle ilişkileriniz sizin istediğiniz gibi olmayabilir fakat derin duygular içine girebilirsiniz. Bugün kendinizden memnun olacak ve bu memnuniyetinizi çevrenize yansıtacaksınız. Bilincinizin derinlerinden yükselen unutulmuş istekler uyanabilir. Eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bugün duyduklarınızdan etkilenecek ve düşünceleriniz derinleşecek. Ancak fikirlerinizi kabul ettirmek için uğraşmak yerine günün keyfini çıkarın ve yapmak istediğiniz işler ile ilgilenin.

Yay burcunun bugün genel durumu

Kendi içinize dönüp yaşamınızdaki bazı konuları sorgulayabileceğiniz bir gündesiniz. Kavramlara farklı bir açıdan bakıp, önümüzdeki uzunca bir dönemde bakış açınızı genişletecek yaklaşımları bir arada kullanmaya bugünden itibaren başlayabilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Üstleriniz, gelişmelerle ilgili sık sık bilgilendirilmek isteseler de, siz, bazı noktalar tamamen açıklığa kavuşuncaya kadar bilgi vermekten kaçınabilirsiniz. Kesin bilgi vermek istiyor olabilirsiniz ama size söyleneni yapmanız daha yararlı olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Gücünüzün farkındasınız ve duygularınızdaki derinliği hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızın size getireceği teklifleri düşünmeden kabul etmemelisiniz. Aşk konusunda, özgürlükçü yapınızdan dolayı hiç kimseye ödün vermeden yaşıyorsunuz. Bugün, güvene ihtiyacınız var.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Eğer ortak kaynak kullanımı gerektiren iş birliklerinizi veya ortaklıkları yeniden organize etmek istiyorsanız, sizi gizlice destekleyen kişiler olduğunu fark edebilirsiniz.

Zaman yararınıza işliyor. Olayları hızlandırmaya veya zorlamaya çalışmak yerine, bırakın akışında devam etsin. Yakında istediğiniz noktada olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Çevrenizdeki kişilerle birlikte olmaktan keyif alacağınız zamanlar var. Fikirlerinizi yaymak isteyebilirsiniz. Gün içinde iletişimden kaynaklı sıkıntılar çıkabilir. Akşamüstü duygularınızı kontrol etmeniz gereken olaylar yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çekilen kartınız ruh halinizin biraz karamsar, biraz aydınlık yani gelgit halinde olduğunu yansıtıyor. İçiniz adeta med cezir gibi olmuş. Bugün bu duruma son vermek yine sizin elinizde.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ruhsal ve bedensel olarak dinlenmeye zaman ayırmanız gereken, hayatınızda sizi duygusal anlamda etkileyen birtakım yükleri bırakmaya karar verebileceğiniz, meditasyon, dua ve enerji çalışmalarından faydalanabileceğiniz bir zamandasınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ailevi konular gündeminizde olacak. İşlerinizi evinizden yürütseniz bile, yerinizde duramayacak ve heyecanınızı körükleyecek işler peşinde koşacaksınız. Sevdiğinize karşı açık olun.