Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.07.09 tarihli Yay burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler duygularınızı harekete geçirecek. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen arzular sizi harekete geçirecek. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Bazı kaygılarınız olabilir fakat mantıklı davranacaksınız ve aklınız ile duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Arkadaşlarınızın desteği ve daveti keyfinizi yerine getirecek ve öylece kuşkularınız dağılacak. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız davetler ve duyacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Yeni projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilir, beklediğiniz desteği alabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Duygularınızın herhangi bir güne oranla çok daha yoğun olmasını bekleyebilirsiniz. Bunları bastırmaya çalışmayın. Özellikle de sevgi gibi olumlu duyguları yakın çevrenize göstermekten çekinmeyin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yalnız çalışmayı isteyeceğiniz ve işlerinizi bitirmeden kimseyle görüşmeyi veya planlarınızı açıklamayı tercih etmeyeceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Sükunet istediğiniz için, yalnız çalışmak gerçekten yararlı olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kişisel savaşlarınızın olmadığını çevrenize anlatmak için uygun bir gün. Yakın dostlarınızın sizinle aynı fikirde olduğunu görmek olumlu bir gelişme. Bugün, birlikte oturup; hepinizi ilgilendiren konularda sohbet edebilirsiniz. Kardeşlerinizle doğru iletişim içinde olduğunuz bir gün. Onların düşüncelerine ilgi göstereceksiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ekip çalışmalarına uyum sağlamak veya iş birliklerine açık olmak gereken bir dönemdesiniz.

Sizi endişelendiren veya şüpheleri arttıran durumlar varsa dile getirebilirsiniz. Yapılacak anlaşmalarda ya da üzerinde uzlaşılması gereken konular varsa bu alanda, her detayın gözden geçirilmesi gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Değişik veya sürpriz olaylara ya da yeniliklere açık bir güne başlıyoruz. Bazı işleri ilerletmek, tamamlamak ya da girişimlerde bulunmak isteğimiz artabilir ya da hayallerimizin üzerine gitmek isteyebiliriz. Başarılı olma isteği artıyor. Öğle sonrası saatlerde, sosyal ilişkiler ön plana çıkıyor. Spritüel konulara eğilebileceğimiz, şifa enerjisinin yüksek olacağı veya yardımlaşma duygularının artacağı ya da yardım etme isteği oluşturacak olaylara açık bir gün olabilir. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Endişe duyduğunuz koşullarla ilgilenebilirsiniz. Finansal konularda yenilenmeye gideceğiniz zamanlar var. Başarılı olmak için kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. Aldığınız sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmek isteyeceksiniz. Akşam saatlerini kendinize ve sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni şeyler öğrenmek için heveslisiniz. Uluslararası konular sizi meşgul edebilir. Maceracı yönünüz ortaya çıkacak ve yeni yolculuklar planlayacaksınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ışığınızı, enerjinizi ve yeteneklerinizi hem iş hayatınızda hem de özel yaşamınızda en iyi şekilde yansıtabilirsiniz ancak ruhsal olarak geçici bir melankoli yaşayabilir, aile ilişkileriniz ve özel hayatınızdaki geçmiş meselelerle ilgili karışıklık hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda gerçekçiliği elden bırakmayarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kendinizi olayların akışına bırakmak isteyeceksiniz. Siz rahatladıkça hayat size daha fazla gülümseyecek.