Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.07.15 tarihli Yay burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacaksınız ve ilginç teklifler ile karşılaşacaksınız. Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bugün ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Ayrıca sunmak istediğiniz projeleri ortaya koyabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Daha önce sizi rahatsız eden konuları fazla önemsemeyeceksiniz ve olaylara daha özgür bir açıdan bakacaksınız. Teknolojiyi takip eden kişiler ve yaratıcı çalışmalar ilginizi çekecek. Bugün sergiler, açılışlar ve ilginç tasarımların sergilendiği mekanlarda dolaşabilirsiniz ve farklı kişiler ile tanışabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün dikkatinizi, eviniz ile ilgili gelişmeler veya aile içi ilişkilere yöneltebilirsiniz. Aile içerisindeki anlaşmazlıklara çözüm bulmanız mümkündür; arabuluculuğa soyunabilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızda çatışan iki kişinin sorunları üzerinde düşünerek çözümü arayabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizde gelişen benzeri bir olay, istediğiniz çözümü bulmanızı sağlayacak ilhamı verebilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Ruhsal bir dinginliğe ihtiyacınız var. Sakin ve temkinli hareket ediyor, biraz da şansınıza güveniyorsunuz. Yaratıcı yönünüzü zorlayarak, yeni başlayacağınız işleri hızlandırmak elinizde. Maddi konularda size destek verecek ilişkilere yönelmeniz, duygusal hatalar yapmanıza neden olabilir.. Dikkatli olun.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýşinize karışan veya işinizi eleştiren kişiler söz konusu olabilir. Provokasyonlara tepki vermemenizde fayda var.

Ancak, bazı konularda aşırı inatçı olmanız veya kendi bildiğiniz yoldan şaşmamanız da sorun yaratabilir. Esnek olmaya çalışın derim ’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Satürn arasındaki açı hayalperest olmaya yatkın olduğumuz şu günlerde, ilişkilerin gerçekçi doğası veya ikili ilişkilerde yaşanabilecek olası gerilimler veya soğukluklar nedeniyle ayaklarımızın yere basmasını sağlayabilir. Birkaç gün için, ilişkilerde isteklerimizin cevap bulması ya da ihtiyaçlarımızın karşılanması zor olabilir ya da baskı altında, sevgisiz veya engellenmiş hissedebiliriz. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz, yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınıza özen gösterin. Bugün karar değişiklikleri yapmak ve farklı bir yönde hayatınıza devam etmek isteyebilirsiniz. Gün içinde aniden tansiyon yükselten olaylar yaşanabilir. Konuşmalarınıza dikkat etmeye çalışmalısınız.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Zaman... Bugün gelecekle ilgili bazı amaçlarınız var. Son kararları vermeden önce tereddüt eder gibi düşünüyorsunuz. Ufak ayrıntılara takılmamanız çok daha verimli olur.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aile ilişkilerinize ve evinizle ilgili düzenlemelere vakit ayırabilir, akşam saatlerinde sevdiklerinizle ev ortamında huzurlu ve mutlu etkinlikler düzenleyerek, pozitif bir gün geçirebilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işlerde sorunlar görülebilir. Seyahatteyseniz beklenmedik olaylar yaşamaya müsait olacaksınız. Uzaktaki akrabalarınızla anlaşmanız zor olacak.