Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.07.16 tarihli Yay burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacaksınız ve ilginç teklifler ile karşılaşacaksınız. Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bugün ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Ayrıca sunmak istediğiniz projeleri ortaya koyabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Daha önce sizi rahatsız eden konuları fazla önemsemeyeceksiniz ve olaylara daha özgür bir açıdan bakacaksınız. Teknolojiyi takip eden kişiler ve yaratıcı çalışmalar ilginizi çekecek. Bugün sergiler, açılışlar ve ilginç tasarımların sergilendiği mekanlarda dolaşabilirsiniz ve farklı kişiler ile tanışabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Şans bugünlerde her konuda yardımınıza yetişebilir. Bazı sorunları çözmek için risk almanız gerekiyorsa bugün girişken olun ve korkmayın. Şartlar lehinize gelişecektir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Hareketli yaşamınızda bir mola vermek isteyeceğiniz bir günde olabilirsiniz. Kendi içinize odaklanmanız ve işleriniz ile sosyal statünüz üzerinde düşünmeniz mümkündür.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bu hafta sonu evinizde uzun süredir ihmal ettiğiniz işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Birçok dostlarınızın sizi aramasına rağmen, siz ailenizle birlikte olmayı tercih edeceksiniz. Bilgilerinizi dostlarınızla paylaşırken, mizahi yönünüz ortaya çıkacak. Bir araya geldiğiniz arkadaşlarınızla, eski olayları konuşacaksınız.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýşbirliği gerektiren veya ekonomik başlıklı konularda tartışmaların büyüyebileceği bir gün.

Dolayısıyla, sakinliğinizi korumalı ve enerjinizi daha güzel şeyler için değerlendirmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcunda meydana gelen yeni ay, yaşadığımız yer, ailemiz, evimiz veya ülkemizle ilgili konularda yeni bir sürece veya yapılacak yeniliklere işaret ediyor. Ailemizi veya evimizi ilgilendiren konularda mücadeleci bir tavır sergilememiz ve yeni bir sayfa açmamız gerekebilir. Duyguları gizlemek zor olacaktır. Konuşulmadık şey kalmayabilir, ama aile ve ev her şeydir ve her şeye değer. Dolayısıyla, ses tonumuza dikkat etmemizde ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamızda fayda var. Ses ayarı yeni bir sayfa açmada kilit rol oynayabilir. Artı olarak, bu başlıklarda ortaya çıkabilecek haberleri veya elimize geçecek bilgileri doğru değerlendirmemizde yarar var. Ancak, dün yazıya döktüğüm, ani gelişmeleri, fikir ayrılıklarını, plan değişikliklerini, öfkeli çıkışları, saldırgan kişi, grup veya ülkeleri ön plana taşıyan etkiler de devam ediyor. Merak edenler internet sayfalarımızdan okuyabilirler. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde keyif alacağınız organizasyonlar yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konulara yöneleceksiniz. Gün içinde harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken zamanlar var. İlerleyen zamanlarda ailevi konularla ilgilenebilirsiniz. Uğraştığınız işlerle ilgili hızlı ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Enerjinizi olumlu konulara yönlendirin.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Dargın olduğunuz yakınlarınız varsa adım atmak için çok uygun bir zaman. İlk adımın sizden gelecek olması inanın size bir şey kaybettirmeyecektir.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebileceğiniz, mutluluğu ev ortamında bulabileceğiniz, evde sevdiklerinizle etkinlikler düzenleyebileceğiniz bir zamanda iken, ev düzenlemeleri, ev alım satımı, finansal konular ve ilişkilerde iyileşme konularında şanslı olacaksınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu alanda başkalarının üzerinde güç kurmamaya dikkat edin. Alacak-verecek ilişkinizi iyi oturtun. Eğlence harcamalarınız artabilir.