Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.07.23 tarihli Yay burcu yorumu

Farklı çevreler ve saygın çevreler sizi destekleyecek. Eski projelerinizin üzerinde çalışırken ilginç değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca yeni projeler yapabilir ve yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Fakat enerjiniz yüksek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Yapıcı ve çözümleyici tavırlarınız ile hem karşı cinsi, hem de güçlü kişileri etkileyebilirsiniz. Ayrıca seyahatler enerjinizi yükseltecek. Seyahate çıkmayanlar ise hareketli bir gün geçirecekler.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Ev yaşamıyla ilgili süreçlerin gözünüzdeki önemlerini artıracağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Mevcut sorunlara odaklanabilir, arabuluculuk etmeye yönelebilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Ev yaşamıyla ilgili süreçlerin gözünüzdeki önemlerini artıracağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Mevcut sorunlara odaklanabilir, arabuluculuk etmeye yönelebilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Enerjinizi daha da güçlü hissedeceğiniz bir gün. Sosyal ilişkilerinizin canlanması söz konusu. Ay'ın olumlu desteğiyle yeni kişilerle tanışabilir veya özel dostlarında birlikte alış verişe çıkabilirsiniz. Motivasyonunuzu güçlü kılmak istiyorsanız, çevresel ilişkilerinizi yoğun ve pozitif tutmalısınız. Enerjiniz destekleniyor.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sosyal aktiviteler veya iletişim ağınızı genişletmenizi sağlayabilecek olaylar yeni kişilerle tanışmanızı sağlayabilir.

Olaylara yenilikçi yaklaşımınız ileride size yardım edebilecek kişilerin dikkatini çekmenizi sağlayabilir. Kişisel gelişim projelerine ağırlık verin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, uzun vadeli düşünmeyi kolaylaştırıyor ve bu anlamda daha faydalı adımlar atmamıza yardım ediyor olacak birkaç gün için. Yapacağımız planlarda garantiyi ön plana alabilir, tedbirli ilerlemek isteyebiliriz. Resmi işlerle uğraşmak, matematiksel ya da bilimsel konulara eğilmek, işlerde disiplini ön plana çıkartmak eğilimlerinin artacağı beş günün içindeyiz. Daha aklı selim düşünebilir, ciddi ve olgun görüntümüzle girişeceğimiz işlerde istediğimiz sonuçları alabilir veya işleri kolayca tamamlayabiliriz. Ýlişkilerimizi doğru kullanacağımız günler. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sorumlu olduğunuz konularla ilgili kayıplar yaşayabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Psikolojik olarak içinize yönelmek size iyi gelebilir. Endişe duyduğunuz konularla uğraşmak istemeyebilirsiniz. Sabah saatlerinde kendinizi çok daha kararsız hissedebilirsiniz. Tepkilerinizi çok sert ortaya koymamaya çalışın.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni şeyler öğrenmek için heveslisiniz. Uluslararası konular sizi meşgul edebilir. Maceracı yönünüz ortaya çıkacak ve yeni yolculuklar planlayacaksınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkileriniz odak noktası olurken, size gelen teklif ve davetleri değerlendirmeniz gereken bir zamandasınız. Kalabalık ortamlar, davetler ve topluluklar içinde yapılan çalışmalarda yer alabilir, yüksek enerjinizle ön plana çıkan isim olabilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal işlerinizde destek bulacaksınız. Ortaklaşa para konularında önemli işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Psikolojik ve ruhsal konularda kendi davranış- larınızı kontrol edebilirsiniz. 20 TEMMUZ 2015 YAY BURCU YORUMUKendinizi geliştireceğiniz alanlar size önemli fırsatlar sunabilir. Dış ortamlarda veya seyahatlerde olmaya bayılıyorsunuz. İş alanlarınızda yapmak istedikleriniz için uygun ortamlar oluşacak. 19 TEMMUZ 2015 YAY BURCU YORUMUBayramın son gününde parasal harcamalarınız konusunda sinirli tavırlardan uzak durun. Aşk hayatınızda tutkularınızı mantığınızdan öne almanız bazı sorunlara yol açabilir. Parasal konularda dengeyi oturtmakta zorlanabilirsiniz. 18 TEMMUZ 2015 YAY BURCU YORUMUBugün seyahatte veya tatilde keyfiniz yüksek olacak. Henüz tatilde değilseniz, değişik insanlarla bir arada olmak, dış ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Yeni bir insanla tanışabilir ve ilişkinizi geliştirebilirsiniz. Moralinizin bir hayli yüksek olacağı bir gündesiniz.