Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.07.24 tarihli Yay burcu yorumu

Farklı çevreler ve saygın çevreler sizi destekleyecek. Eski projelerinizin üzerinde çalışırken ilginç değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca yeni projeler yapabilir ve yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Fakat enerjiniz yüksek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Yapıcı ve çözümleyici tavırlarınız ile hem karşı cinsi, hem de güçlü kişileri etkileyebilirsiniz. Ayrıca seyahatler enerjinizi yükseltecek. Seyahate çıkmayanlar ise hareketli bir gün geçirecekler.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Ev yaşamıyla ilgili süreçlerin gözünüzdeki önemlerini artıracağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Mevcut sorunlara odaklanabilir, arabuluculuk etmeye yönelebilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Ev yaşamıyla ilgili süreçlerin gözünüzdeki önemlerini artıracağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Mevcut sorunlara odaklanabilir, arabuluculuk etmeye yönelebilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Enerjinizi daha da güçlü hissedeceğiniz bir gün. Sosyal ilişkilerinizin canlanması söz konusu. Ay'ın olumlu desteğiyle yeni kişilerle tanışabilir veya özel dostlarında birlikte alış verişe çıkabilirsiniz. Motivasyonunuzu güçlü kılmak istiyorsanız, çevresel ilişkilerinizi yoğun ve pozitif tutmalısınız. Enerjiniz destekleniyor.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Çözümü zor konuların varlığı sizi içten içe rahatsız ediyorsa, yakın bir zaman dilimi içerisinde yapacağınız anlaşmalar bu durumu düzeltmenize olanak sağlayacak yeni düzenlemeler yapmanıza yardım edebilir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerine kadar bazılarımız ufak tefek huzursuzluklar veya münakaşalar yaşamış olsa da, gün genelinde, yeni enerjiler, günün renkli, hareketli ve eğlence arayışıyla geçeceğine işaret ediyor. Aslan burcuna geçen Merkür daha esprili, dikkat çekici ve neşeli diyaloglara olanak tanıyacağı için abartmamamız koşuluyla birbirimizi etkilememiz ve memnun etmemiz daha kolay olacaktır. Güneş ve Merkür kavuşumu enerjimizi eğlenceye, aşka veya yaratıcılık gerektiren iş ve aktivitelere yönlendireceğimizin ve hatta bu alanlarda bazı olanak ve fırsatlara rastlayabileceğimizin işareti. Doğru değerlendirmek lazım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel önem verdiğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. Sabah saatlerinde fikirlerde abartı söz konusu. İletişimden doğan sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bedeninizle ilgili konuları ihmal etmemeye özen gösterin. İmaj değişikliği yapacağınız zamanlar var. İlişkilerinizde kendinizi daha hayalperest hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygularınız ve mantığınız arasında kuracağınız köprü şaşkınlık yaratıyor. Farklı yolları seçerek herkesten önce sorunları çözeceksiniz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkileriniz odak noktası olurken, size gelen teklif ve davetleri değerlendirmeniz gereken bir zamandasınız. Kalabalık ortamlar, davetler ve topluluklar içinde yapılan çalışmalarda yer alabilir, yüksek enerjinizle ön plana çıkan isim olabilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, önemli görüşmelerden kaçının. İsteksizliğiniz birkaç gün hayatınızda etkili olabilir. Seyahatlerde beklenmedik etkilere açık olmalısınız. İnsanlarla gireceğiniz diyaloglar sizi yorabilir.