Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.07.26 tarihli Yay burcu yorumu

Duygusal karmaşa içinde olabilirsiniz ve tuhaf rüyalar görmüş olarak uyanabilirsiniz. Gördüğünüz ayrıntılar rüyalar duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Ancak iyimser bir hal içine gireceksiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakacaksınız. İdeallerinizin değiştiğini düşünebilirsiniz. Kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Bu arada ilginç kişiler, yaratıcı çalışmalar ve teknoloji ile ilgili gelişmeler dikkatinizi çekecek. Böylece karmaşık duygulardan uzaklaşacak ve dikkatinizi yeniliklere yönelteceksiniz. Kendinizi özgür hissedeceğiniz ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek.

Yay burcunun bugün genel durumu

İletişim konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. İnsanlara aktardığınız şeyler sizin kafanızda bile net olmadığı için, çevrenizdekiler söylediklerinizi anlamakta zorlanabilirler. Bugün dinlenin ve zihninizi toplayın.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İletişim konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. İnsanlara aktardığınız şeyler sizin kafanızda bile net olmadığı için, çevrenizdekiler söylediklerinizi anlamakta zorlanabilirler. Bugün dinlenin ve zihninizi toplayın.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Amacınız yaşam kalitenizi yüksek tutmak. Bugün, ailenizle ilgili fikir ayrılıkları yaşamanız mümkün. Her zamanki denetimli davranışlarınızla, çevrenizde hayranlık uyandıracaksınız. Olayların arkasında farklı oluşumları anlatmak için, zaman kaybetmemelisiniz. Bugün, sezgilerinizde yanılmadığınız anlayacaksınız.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Elde olmayan durumlar ya da rahatsız edici olarak adlandırılabilecek gelişmeler söz konusu olabilir.

Bu gibi bir durumda soru işaretleri kafaya yerleşebilir, ama ne olursa olsun her şeyin dışında kalmalısınız. Sakın unutmayın! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Agresif etkilerin ön planda olabileceği bir hafta sonundayız. Dün de bahsettiğim Uranüs Mars karesi beklenmedik gelişmelere, ani tepkilere, ani açıklamalara, aniden gelişen tartışmalara açık birkaç günlük süreçte olduğumuzun göstergesi. Yüksek tansiyon rekabeti ve mücadeleci ortamları arttırabilir. Sırlar veya gizli planlar açığa çıkabilir. Bu açının bir diğer yüzü olarak, ufak tefek sakarlıklara ve kazalara açık olduğumuzu bilerek hareket etmemizde de fayda var. Aslında bu ve benzer etkilerin varlığını ve etkisini Temmuz başından beri dile getiriyorum. Detaylı açıklama okumak isterseniz, internet sayfalarımızdaki arşiv yazılarımı okuyabilirsiniz. Günün diğer önemli gezegen etkisi de, aşk hayatımızda, güzellik, sanat ve estetik başlıklı işlerde 8 Eylül e kadar olumsuzluklara neden olabilecek Venüs gerilemesi, ama bu başlığı yarın ele alacağım. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Son günlerde sizi uğraştıran pek çok durum olmuş olabilir. Akşam saatlerinde aradığınız desteği daha kolay bulabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ARKADAŞLARINIZ veya ailenizle geçireceğiniz zaman özgüveninizi arttıracak. Amaçlarınıza doğru yönelmenizi sağlayacaklar.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde eğitim faaliyetleri, davalar, yazılı belgeler ve ilişkilerinizdeki iletişim konusunda problemli bir günden geçmektesiniz. Bu sebeple olası sorunlarda insanların kendilerini ifade edebilmeleri için onlara bir şans daha vermeyi tercih etmelisiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Venüs, sizin kariyer ve iş alanlarınızda gerilemesine başlıyor. İş hayatınızda kurduğunuz ilişkilerde ay sonuna kadar sorunlara açık olacaksınız. Toplum içinde yanlış ilişkiler içine girebilirsiniz. Aile ilişkilerinize dikkat edin.