Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.07.27 tarihli Yay burcu yorumu

Duygularınız değişiyor ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Bazı karışıklıklar olabilir veya kayıp ve endişeleriniz olabilir fakat nedenini anlamadığınız bir iyimserlik içinde olabilirsiniz. Aslında iyimser duygularınıza tutunun ve her ne olursa olsun her şeyin geçici olduğunu bilerek davranın. İyimser duygularınızın yükselmesiyle birlikte şansınızın da yükseldiğini anlayacaksınız. Hoş fırsatlar ile karşılaştığınız bir dönemdesiniz. Ailenin saygı duyulan kişileri ile görüşebilirsiniz ve onların hayata bakış açısından etkilenebilirsiniz. Yabancı ülkeler ve farklı çevreler ile ilişkilerinizi güçlendirebilir, seyahat programları yapabilirsiniz.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızda sizi huzursuz eden ufak bir detay ile ilgilenebilirsiniz. Bu konuyla ilgili çözüm bulma konusunda kararlı olacak, sonunda da hedefinize ulaşacaksınız. Kendinize güvenin ve kararlılığınızı kaybetmeyin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Hoşlanmadığınız detaylarla uğraşma işini bir süreliğine bir başkasına devredebilirsiniz. Büyük düşünmek, resmin genelini görmek ve büyük atılımlar için planlar yapmak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün maddesel konularla ilgili harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Düşündüğünüz konuların maliyeti size yüksek gelecektir. Pazarlık yapmasını bilmediğiniz için, çoğu kez yaşamınızı zorlaştıran ödemeler karşınıza çıkıyor. Her şeye rağmen, yaşam kalitenizi daha da arttıracak ve kişiliğinizi ortaya koyacak işlere damganızı vuracaksınız.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Birkaç gün için, ortam tartışmaları destekliyor ve uzlaşmayı zorlaştırıyor olabilir.

Dolayısıyla, uzlaşılması gereken ya da anlaşma sağlanması gereken konularda ikna etmeniz gereken kişiler varsa zorlanabilirsiniz. Bu esnada inatçılık etmekten kaçınmak doğru olacaktır. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Parasal birikimlerinizi yönlendirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanarak ilerleme kaydedeceğiniz zamanlardasınız. Başkalarından alacağınız desteklerle daha rahat ilerleyebileceksiniz. Kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

SEVDİĞİNİZ komşularınızın üzüntüsü sizi de etkiliyebilir. Onlara kötü gün dostu olabileceğinizi gösterip güvenlerini kazanacaksınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde eğitim faaliyetleri, davalar, yazılı belgeler ve ilişkilerinizdeki iletişim konusunda problemli bir günden geçmektesiniz. Bu sebeple olası sorunlarda insanların kendilerini ifade edebilmeleri için onlara bir şans daha vermeyi tercih etmelisiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda verilen kararların sağlam verilere ve temellere dayanıp dayanmadığını sorgulayacaksınız. Bunu yaparken kendinize çok fazla yüklenmemeye özen gösterin.25 TEMMUZ 2015 YAY BURCU YORUMUVenüs, sizin kariyer ve iş alanlarınızda gerilemesine başlıyor. İş hayatınızda kurduğunuz ilişkilerde ay sonuna kadar sorunlara açık olacaksınız. Toplum içinde yanlış ilişkiler içine girebilirsiniz. Aile ilişkilerinize dikkat edin.24 TEMMUZ 2015 YAY BURCU YORUMUBugün, önemli görüşmelerden kaçının. İsteksizliğiniz birkaç gün hayatınızda etkili olabilir. Seyahatlerde beklenmedik etkilere açık olmalısınız. İnsanlarla gireceğiniz diyaloglar sizi yorabilir.