Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.08.02 tarihli Yay burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayacaksınız. Anneniz ile ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir. Ancak bu haliniz uzun sürmeyecek ve dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Kardeşiniz, çocuklar ve arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişimler yoğun olabilir ve duygularınız gün içinde dalgalanabilir. Ancak olaylara iyimser açıdan bakmaya başladığınız bir dönemdesiniz ve sorunların üzerinde durmayacaksınız. Üstelik içinizden yükselen iyimser duygular nedenini anlamadığınız bir rahatlık hissetmenizi sağlayacak.

Yay burcunun bugün genel durumu

Çeşitli istekleriniz dolayısıyla masraflarınızı artırabileceğiniz bir gündesiniz. Elinize hesapta olmayan bir para geçmiş olsa bile bunu bir köşede biriktirmeyi düşünün.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Çeşitli istekleriniz dolayısıyla masraflarınızı artırabileceğiniz bir gündesiniz. Elinize hesapta olmayan bir para geçmiş olsa bile bunu bir köşede biriktirmeyi düşünün.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Geçmişte yaşadığınız bir olayın yeniden irdeleyerek, o zaman görmediğiniz detayları bu dönemde görebilir, hayallerinizle baş başa kalma arzusu içinde olabilirsiniz. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme planları içinde hareket ederken, ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak... İş yemekleri ve kariyerinizi destekleyici toplantılarda bulunacaksınız

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sosyal ilişkiler uzmanı olduğunuz aşikar. Çok fazla tanıdığınız, iletişim halinde olduğunuz veya olumlu diyaloglar geliştirdiğiniz kişiler var.

Bugünlerde, bu kişileri aramanın zamanı gelmiş olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Ýnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün evdeki işler için daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Evdekilerle daha esnek ve anlayışlı olmak için akılcı davranmaya bakın.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hiç aklınıza gelmeyecek bir konuda şaşkınlık yaşayacağınız güzel haberler alacaksınız. Bu haberden sonra geleceğinizle ilgili yeni planlar yapmaya başlayın.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Hayallerinizi bir an önce yaşamak ve somut olarak önünüzde görmek istediğiniz bugün, iletişim konusunda somut ve kalıcı adımlar atarak, istediğiniz konularda kararlı yaklaşımlarla kazanımlar sağlayabilirsiniz. İş bağlantılarınızda hızlanma bekleyebileceğiniz bugün, yolculuklar ve geleceğe yönelik yeni hedefler size artı sağlıyor.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle birlikte arkadaş ortamlarınızda oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Uzakta bulunan akrabalarınız bazı konuşmalarıyla canınızı sıkabilirler. Bunlara aldırış etmeyin.