Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.08.03 tarihli Yay burcu yorumu

Güne keyifli ve istekli başlayacaksınız. Cemiyetinizden olan kişiler ile haberleşebilir ve sosyal faaliyetlerden keyif alabilirsiniz. Özellikle alacağınız haberler ve davetler duygularınızı harekete geçirecek ve katılacağınız davetlerde karşılaşacağınız kişiler ile yapacağınız sohbetler duygularınızı yükseltecek. Bu arada cemiyetinizin genişlediğini hissedebilirsiniz veya daha büyük toplulukların içinde yer almak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde haliniz değişecek ve bazı detaylar ilginizi çekecek. Farkına vardığınız ayrıntılar hayal gücünüzü uyandırabilir ve arkadaşlarınıza hayallerinizi anlatabilirsiniz.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün, normalde ön plana çıkarmayı tercih etmediğiniz duygularınız yoğunlaşıp duygusal bir bakış açısı benimsemenize yol açabilirler. Önemli kararlar verecekseniz mantığınıza ağırlık verin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yakın iş arkadaşlarınızla kurduğunuz ilişkilerin sizin için çok önemli olacağı bir gündesiniz. İş yaşamınızdaki mevcut sorunlar üzerine konuşmak isteyebilir ve bazı konularda ortak hareket etmeye karar verebilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sezgilerinizi doğru kullanacağınız bir gün. Maddesel kaygılarınızı yenmek istiyorsanız, bütçenizi yeniden gözden geçirin ve unutulmuş gelirlerinizi hesaplayın. Kazançlarınızı arttıracak yeni bir performans hazırlığı içindesiniz. Özlediğiniz çalışma alanlarına kavuşmak için, yeterli nedenleriniz var.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sosyal ilişkiler uzmanı olduğunuz aşikar. Çok fazla tanıdığınız, iletişim halinde olduğunuz veya olumlu diyaloglar geliştirdiğiniz kişiler var.

Bugünlerde, bu kişileri aramanın zamanı gelmiş olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Ýnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz işlerde yer almak isteyebilirsiniz. Gün içinde güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Uğraştığınız konularda yaratıcılığınızı kullanmak size iyi hissettirecektir. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla görüşmek planlayabilirsiniz. Bugün keyif aldığınız konular için zaman yaratabileceksiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda ciddi sorunlar var. Hepsinin üstesinden geleceksiniz. Eski partnerinize dönmek istiyorsunuz ama kötü hatıraları unutamıyorsunuz. Zamanın akışına bırakın her şey hallolacak.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde kariyer gelirleri, arkadaş çevreniz, toplantı ve görüşmelerle ilgili iletişim problemleri, finansal konularda geçici zorlanmalar yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında etkinlik, davet ve organizasyonlarda yer alabilir, yakın çevre ilişkileri ve iletişimden yana fırsatlar elde edebilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Birkaç aydır parasal konularda yaşadığınız ertelenmeler ve sıkıntılar geride kalmaya başlayacak. Sorgulamalarınız azalacak. Uzak yerlerde ya da tatilde son derece keyifli ve esnek etkiler altında olacaksınız.1 AĞUSTOS 2015 YAY BURCU YORUMUYakın çevrenizle birlikte arkadaş ortamlarınızda oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Uzakta bulunan akrabalarınız bazı konuşmalarıyla canınızı sıkabilirler. Bunlara aldırış etmeyin.31 TEMMUZ 2015 YAY BURCU YORUMUSiz başka konularla uğraşırken, yakın çevrenizde oluşacak bir sorun size hassaslıklar yaşatabilir. Fikirsel olarak gergin olabilirsiniz. Düşüncelerinizde çok inatçı olduğunuzu fark edebilirsiniz.