Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.08.05 tarihli Yay burcu yorumu

Kendinizi özgür ve rahat hissedeceksiniz ve daha önce bilmediğiniz konuları araştıracaksınız. Veya eskiden ilginizi çekmeyen şeyler artık size çekici gelebilir ve yenilikler sizin için ilham verici olabilir. İlginç çözümler bulabilirsiniz ve teknoloji ile ilgilenen ve hatta konusunda uzman kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Bilgisayar teknolojisi, keşifler, buluşlar ve özgür yaşayan kişiler ilginizi çekiyor ve böylece siz de özgürleştiğinizi hissediyorsunuz. Farklı çevreler ve değişik insanlar tanımak keyfinizi yerine getirecek. Seyahat organizasyonları yapabilirsiniz ve bulunduğunuz ortamı tamamen değiştirmek isteyebilirsiniz. Daha önce yer değişikliği yapmış olanlar, bulundukları yeri keşfe çıkabilirler.

Yay burcunun bugün genel durumu

Kendinize bir öncelik sıralaması yapın. Gün içinde de bu sıralamayı takip edin ve dürtülerinize göre hareket etmekten kaçının. Enerjiniz yüksek ama bu enerjiyi tamamen harcamaya çalışmayın. Kendinizi yıpratmayın.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Enerjik olacağınız, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Rahat olun. Bazı işleri ağırdan almanın, kendinizi yormamaya çalışmanın bugün kimseye zararı olmayacaktır. Dinginleştirici faaliyetlere zaman ayırmaya bakın.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güçlü enerjinizi, hayallerinizi gerçekleştirme adına kullanmalısınız. Bugün, bir çok fırsat aynı anda karşınıza çıkabilir. Değişik olayların sizde yaratacağı farklı duygular, aklınızın karışmasına neden olacaktır. Sevdiğiniz kişi size hak verse de, tartıştığınız konuda onun farklı fikirleri var. Her zaman sizi desteklemek zorunda değil.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Eski arkadaşlarla, eski meslektaşlarınızla, ilkokul öğretmeninizle, uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınızla veya sevgililerinizle görüşme isteği duyabilirsiniz.

Bu isteği ciddiye almanız durumunda, faydalı gelişmeler de yüzünü gösterebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızda sorumlu olduğu olduğunuz konulara daha ciddi yaklaşmanız gereken bir gündesiniz. Sizi yoran ve yıpratan koşullar daha fazla gündeminizi etkileyebilir. Çalışma hayatınızda beraber çalıştığınız kişilere karşı daha uyumlu olmanız gerekebilir. Uğraştığınız konularda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş yaşamı üzerinde kafa yorarken, yerine getirmeniz gereken görevlere odaklanın. Zihninizi meşgul eden bütün düşünceleri bir kenara bırakın.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kariyeriniz, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizin gidişatı ile ilgili geçici kaygılar, problemler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek ilişkilerinizde dengeyi sağlayabileceğiniz, isteklerinizden emin olduğunuz, hedeflerinizi daha kolay gerçekleştirdiğiniz ve olumlu görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendinizi iyi hissettiğiniz, neşeli, ortamlarda bulunmak önemli olacak. Duygusal alanlarda ihtiyaçlarınız ön plana çıkabilir. Hiç beklemediğiniz olaylar sizi heyecanlandırabilir.