Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.08.20 tarihli Yay burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Özellikle burcun son günleri doğmuş olanlar sabah saatlerinde duygusal olabilir ve geçmişte yaşadıkları olayları hatırlayabilirler. Özellikle eviniz, anneniz ve annenizin yaşadığı olaylar bilinçaltınızın derinlerinden yükselebilir. Ancak hareket halinde olmak ve dışarıda yapılması gereken işleriniz ile ilgilenmek sizi rahatlatacak. Öğlene doğru haliniz değişiyor. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınıza tesadüf edebilirsiniz veya beklemediğiniz ziyaretçileriniz olabilir ve kafanız karışabilir. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz. Ancak dedikodular ile fazla ilgilenmeyin ve kaygı uyandıran düşüncelerden uzak durun.

Yay burcunun bugün genel durumu

Şans bugünlerde her konuda yardımınıza yetişebilir. Bazı sorunları çözmek için risk almanız gerekiyorsa bugün girişken olun ve korkmayın. Şartlar lehinize gelişecektir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Hareketli yaşamınızda bir mola vermek isteyeceğiniz bir günde olabilirsiniz. Kendi içinize odaklanmanız ve işleriniz ile sosyal statünüz üzerinde düşünmeniz mümkündür.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, yatırımlar konusunda aklınız karışık. Bazı sorunlarınızı gözden geçirecek ve bütçenizi yeniden ayarlamak isteyeceksiniz. Harcamalarınızı kısıtlamak zorundasınız. Aklınıza taktığınız her şeyi yaşama geçirme konusunda acele ediyorsunuz. Başkalarının işinize karışmasından hoşlanmadığınız bir gün.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı plan veya projelerde yapacağınız ufak tefek düzenlemeler mükemmel sonuçlar doğurabilir.

Ancak yine de, bazı iş birliklerinizin veya ilişkilerinizin doğru dürüst görünümlerine rağmen, hala üzerinde düşünülmesi gereken şeyler olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Her ne kadar geç öğle saatlerine kadar gerilimler veya aksilikler yaşanma olasılığı olsa bile, sevgi temalı ya da her tür ikili ilişkilerde yeni bir şans yakalanabilecek, ilişkilerde ani hoşluklara, ani karşılaşmalara veya ilk görüşte aşk türünde olaylara açık(uzun süreli olmasa bile) ya da geçmiş paylaşımlarımız olan kişilerle bir araya gelebileceğimiz birkaç günün içerisindeyiz. Venüs Uranüs arasında meydana gelen olumlu görünüm, aynı zamanda estetik veya yaratıcılık gerektiren iş, proje veya konularda da daha olumlu sonuçlar elde edebileceğimiz günlerde olduğumuzu gösteriyor. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde sizi hapseden kontrol dışı olaylar tarafından çevrelendiğinizi hissedebilirsiniz. Akışı değiştirmek için çaba içinde olabilirsiniz. Aniden gelen fikirleri değerlendirebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda işleriniz daha akıcı hale gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda çaba göstereceksiniz. Keyif aldığınız konulara daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Doğum... Yalandan hoşlanmıyorsunuz. Güvenmediğiniz kişilerle bir araya gelmemeye özen gösteriyorsunuz. Bugün istemediğiniz şeylerle karşılaşmanız oldukça olası.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca enerjinizi spora yönlendirebilir, keyifli organizasyonlarda yer alabilir ve aşk hayatınızda keyifli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Özel hayatınızda abartılı duygu ve davranışlarla karşılaşabileceğiniz bugün, siz de bireysel olarak ani hareket etmemeli, ilişkilerinizde dengeli ve tutarlı yaklaşımlarda bulunmayı tercih etmelisiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sanata dayalı işlerinizde esnekliğiniz, yeni şeyler tatma arzunuz size kazandıracak. Sevdiğinizle yapacağınız planlar gününüze neşe katacak. İlişkilerinizde güzel sonuçlar kaçınılmaz.