Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.08.23 tarihli Yay burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve karmaşık fikirlerden uzaklaşıp sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Kendinize bakım yapabilir ve özen gösterebilirsiniz. Ayrıca babanız, amcanız veya ağabeyiniz ile ilgilenebilirsiniz. Babanız veya baba adayı arkadaşlarınızın yaşadığı olaylardan etkilenebilir ve bazı kaygılar hissedebilirsiniz. Endişelerden uzak durun ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Saygı duyduğunuz kişilerin yardımını alabilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Dedikodular ile fazla ilgilenmeyin.

Yay burcunun bugün genel durumu

Çeşitli istekleriniz dolayısıyla masraflarınızı artırabileceğiniz bir gündesiniz. Elinize hesapta olmayan bir para geçmiş olsa bile bunu bir köşede biriktirmeyi düşünün.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Çeşitli istekleriniz dolayısıyla masraflarınızı artırabileceğiniz bir gündesiniz. Elinize hesapta olmayan bir para geçmiş olsa bile bunu bir köşede biriktirmeyi düşünün.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Finans konularında karşı tarafın gücünden faydalanmak için, uygun ve olumlu bir gün. Gücünüzü sınamaktan korkmuyor ve cesur bir şekilde olaylara sarılıyorsunuz. Sezgisel yeteneğinizi iyi bilenler için, korkutucu olabilir fakat dostlarınızın sizden beklentileri daima destekleyici tarzda gelişmektedir. Talepler gittikçe artıyor.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Söylediklerinize dikkat etmemeniz durumunda olaylar kontrolden çıkabilir. Bazı yeteneklerinizi abartmanız çevrenizin sizi yadırgamasına neden olabilir.

Kelimelerinizi dikkatli kullanmalı ve günü sevdiğiniz şeylerle ilgilenerek geçirmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Otorite(eş, baba, patron, yönetici, müdür, öğretmen v.b) konumundaki kişilerle ilişkilerimizde biraz zorlanabiliriz. Eleştiriler, şikayetler, dizler, dişler, kemiklerle ilgili problemler, aşırı yük ve sorumluluklar, kısıtlanmışlık hissi günün öne çıkan başlıkları arasında olabilir. Baskı altında hissedebilir, bazı işlerimizde engellerle karşılaşabilir, gecikmeler yaşayabiliriz veya görevlerimizi hafife aldığımızı söyleyen kişiler moral bozabilir. Bu etki önümüzdeki bir hafta devrede olacağı için adımlarımızı buna göre atmamızda fayda var. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Burcunuzda ilerleyen Ay sizi oldukça odaklı ama hassas da kılmakta. Acele ile karar vermemelisiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızı dengede tutun ve gözlerinizi kapatmayın. Bazen yaşanması gereken olaylar ister istemez yaşanır. Düşünmeden her duyduğunuza inanmamanız ve uyanık olmanız gerekiyor.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde son derece pozitif haberler alabilir, partneriniz ve sevdiklerinizle ılımlı, sevgi dolu diyaloglar geliştirebilirsiniz. Seyahatler, eğitimler ve kişisel gelişim alanı ile ilgili destek aldığınız bugün, inancınız doğrultusunda geleceğe yönelik yeni hayaller geliştirmeli ve gelecekte nerede ve kimlerle olmak istediğiniz hakkında düşünmelisiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uzaktaki akrabalarınızla veya büyüklerinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Bugün, sorumluluklarınızdan kaçmayın. Özellikle tehlikeli yerlerden ve ortamlardan kaçınmanız gerekebilir. Seyahat halindeyseniz ya da tatildeyseniz yine çok dikkatli olmalısınız.