Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.11.03 tarihli Yay burcu yorumu

Bugün endişelerden uzaklaşacaksınız ve dikkatinizi farklı konulara ve kişilere odaklayacaksınız. Bilgisayar teknolojisi ve yenilikler ilginizi çekiyor. Bazı karışıklıklar olsa bile yaratıcı çözümler üretebileceğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle olaylara çok farklı açılardan bakan özgür kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve özgür olmak isteyebilirsiniz. Bu arada harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Hesapta olmayan harcamalar çıkabilir veya isteklerinizi gerçekleştirmek için hırslı bir tavır içine girebilirsiniz. Ancak bütçenizi dikkatli yapmanız gereken bir dönemdesiniz. Bugün meydana gelecek olan Güneş Tutulması sizi etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedebilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

İletişimin artacağı ve ilişkilerinizi ilerletmeye yardım edebileceği bir gündesiniz. Ev yaşantınızla ilgili bazı konularla ilgilenirken de iletişim yeteneğinizi öne çıkarabilirsiniz. İnsanlar dediklerinizi iyi anlayacaklardır.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Mevcut şartlar içerisinde, bazı iş bağlantıların güçlendirilmesiyle size avantaj sağlayacak durumlar yaratmaya yönelebilirsiniz.. Bu bağlantıları nasıl güçlendireceğiniz, düşüncelerinizin odağı olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Bugün hedeflerinize ulaşmak için çaba sarf edebilirsiniz. Gelecek yönünde yeni planlamalar yapacağınız zamanlar var. Olası tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Üstelerinizle ilgili konulara daha sakin ve olgun yaklaşmanız faydanıza olur. Annenizle ilgili konuları ihmal etmeyin.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yaptığınız işte patron olmak istiyorsunuz. Takım çalışmaları size göre değil ancak kendi sisteminizde çalıştığınızda mutlak başarıya sahip olabiliyorsunuz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde kariyer gelirleri, arkadaş çevreniz, toplantı ve görüşmelerle ilgili iletişim problemleri, finansal konularda geçici zorlanmalar yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında etkinlik, davet ve organizasyonlarda yer alabilir, yakın çevre ilişkileri ve iletişimden yana fırsatlar elde edebilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önemli planlarınız varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anma ihtiyacınız bu dönemde hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artış görülebilir.