Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.11.30 tarihli Yay burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve yapmanız gereken pratik işler ile ilgilenirken karşınıza çıkan olaylar ve kişiler ilginizin yönünü değiştirecek. Bu arada hırs yapmasanız iyi olacak. Parasal ihtiyaçlarınız artabilir veya siz bütçenizi aşan yatırımlar yapmaya hevesli olabilirsiniz. Ancak aceleci davranmayın ve olayların gelişmesini bekleyin. En azından konu ile ilgili araştırmalar yapın ve isteklerinizi belirleyin. Yaşam enerjinizi yükselten gelişmeler olabilir. Veya içinizden yükselen istekler artabilir... Harekete geçmek için sabırsızlık duyabilirsiniz fakat geriliminizi çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Çevre gezilerine çıkmak, keyfinizi yerine getirecek.

Yay burcunun bugün genel durumu

İnsanlarla iletişim kurmakta oldukça rahat olacağınız bir gündesiniz. Söylediklerinizi kolay anlayacaklardır. Yanlış anlaşılmaktan korkmayın ve kendinizi özgürce ifade edin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İş arkadaşlarınızla bir araya gelip belli bir konu üzerinde fikir alışverişi yapabilirsiniz. Ortaya atılan ilginç fikirleri bir araya getirerek iş yaşamında değerlendirmeye yönelebilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak isteyebilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koymak isteyeceğiniz zamanlar var. İletişim eksikliğinden kaynaklanan ani çıkışlar yapmamaya bakın. Öğle saatlerinde sorumluluklardaki artış sizi biraz yorabilir. Akşam saatlerinde kendinizi çok daha serbest hissedebilir ve sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Karşı tarafın ne istediğini anlamaya çalışıyorsunuz. Gereksinim duyduğunuz her şeye bir anda sahip olmak istiyorsunuz. Bu acele sizi zora sokabilir.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ruhsal anlamda sınırlanmış ve yalnız hissedebileceğiniz geçici etkiler alırken, yaşamınızda pozitif insanlarla görüşmek, enerji çalışmalarına katılmak ve tercih ederseniz yalnız kalarak zihninizi ve ruhunuzu dinlendirmek bugün enerjinizi yükseltmenize yardımcı olacaktır.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bulunacağınız ortamlarda dikkat çekebilirsiniz. Aile büyükleriniz, istekleriniz konusunda sizi bugün yanlış yönlendirebilirler. Önemli ailevi kararlardan kaçının. Enerjinizi iyi kullanmalısınız.