Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2015.12.24 tarihli Yay burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Ancak dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız.  Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandırabilir. Sürpriz gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz ve yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Karmaşık düşüncelerden uzaklaşın. Zaten dikkatinizi daha farklı konulara yönelteceksiniz ve yaratıcılık gerektiren işlere odaklanacaksınız. Teknolojinin geliştirdiği ürünler, bilgisayar ve iletişim araçları ile ilgili yenilikler ilginizi çekecek.

Yay burcunun bugün genel durumu

Şartlarınızı ve verdiğiniz tepkileri derinlemesine inceleyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. İç dünyanızda hareketlerinizi tetikleyen bazı sorunları halletmek zorunda olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Finansman konusundaki sıkıntıları, sahip olduğunuz kaynaklarla çözmenizi sağlayacak bir fikir üretebilirsiniz. Eğer hala eksik kalan bir meblağ olursa, bunu kredi çekerek tamamlama düşünceniz olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz işlerin farklı bir boyut kazandığını görebilirsiniz. Endişe duyduğunuz konuların üstüne gitmek isteyebilirsiniz. Ortaklı işlerinizde finansal konuları çözümlemek isteyebilirsiniz. Bu konular sizi yorabilir. Banka işlerine zaman ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Akşam saatlerinde sakin kalıp günün yorgunluğunu çıkarabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar size keyif verecek. Bekar Yaylar arkadaşlarınızın tek tek uçup gitmesi sıranın size geldiğini gösteriyor. Aşka açık olmalısınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizin desteği ile iş hayatınızda başarılı görüşmeler gerçekleştirebilir, kariyeriniz açısından önemli bir yardım görebilirsiniz. Bu etki aynı zamanda size hayatınızdaki olaylarla ilgili yol gösterecek bir arkadaşınızın desteğini de göstermekte. Zihninizde kesin ve kati düşüncelerden ziyade, esnek ve değişebilir, yeniyi kabul edebilen düşüncelere yer açmanız fayda sağlayacaktır.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal işlerden çok güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde çok güzel teklifler karşınıza gelebilir. Özel hayatınıza gereken özeni göstermelisiniz.