Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2016.01.26 tarihli Yay burcu yorumu

Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Parasal konulara yönelik gelişmeler yavaş olabilir fakat düşündüğünüz ve istediğiniz gibi gelişiyor. Hem yakınlarınız, hem de arkadaşlarınız sizi destekleyecek. Günün ilerleyen saatlerinde sürpriz gelişmeler olabilir ve yaratıcılığınız uyanabilir. Üstelik karşılaştığınız olaylar hem yaratıcılığınızı uyandıracak, hem de kendinizi keşfetmenize yardımcı olacak. Arkadaşlarınız ile iletişiminiz giderek güçleniyor. Ekip çalışmaları yapabilirsiniz ve ilginç organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Kişiliğinizin ön plana çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Bir gruba dahil olmanız için ısrarla davet edilebilir, zaten dahil olduğunuz bir grupta da lider konumuna getirilebilirsiniz. Güçlü karakter özellikleriniz büyük beğeni toplayabilir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Hala tartışılma aşamasında olan bazı planlarla ilgili olarak ısrarcı olma yoluna gitmeye karar verebilirsiniz. Yapacağınız konuşmaları da kafanızda hazırlayabilir, alacağınız cevapların neler olabileceğini düşünebilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenebilirsiniz. Göz önünde olmak için çaba sarf edebilirsiniz. Bazı konularda kararlar alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde olayları daha iyi anlayabileceksiniz. Acele davranışlardan kaçınmalısınız. Tartışmalar açık bir gündesiniz. Bürokratik konularla ilgili sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kimsenin hakkını yemek istemiyorsunuz ama hakkınızı yiyenleri de çok iyi bilmenize rağmen sesinizi çıkarmıyorsunuz. Hakkınızı aramalısınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizin desteği ile iş hayatınızda başarılı görüşmeler gerçekleştirebilir, kariyeriniz açısından önemli bir yardım görebilirsiniz. Bu etki aynı zamanda size hayatınızdaki olaylarla ilgili yol gösterecek bir arkadaşınızın desteğini de göstermekte. Zihninizde kesin ve kati düşüncelerden ziyade, esnek ve değişebilir, yeniyi kabul edebilen düşüncelere yer açmanız fayda sağlayacaktır.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta seyahat, eğitim veya yabancılarla yapılacak olan işleriniz devrede olabilir. Değişik yerlerden ilham alabilirsiniz. Maddi konularda yaşadığınız bazı sıkıntıları aşıp rahatlayacaksınız.