Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2016.03.05 tarihli Yay burcu yorumu

Heyecanlı ve istekli olacağınız bir gün. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz ve yeni projeler yapabilirsiniz. Girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız. Ekip çalışmalarında başarılı olacak ve fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyacaksınız. Çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz ve katıldığınız etkinliklerde tanışacağınız kişiler ile güçlü iletişimler kurabilirsiniz.  Bugün kendinizi daha güçlü ve kararlı hissedeceksiniz. İsteklerinizi belirleyebilir, kendinizi gözden geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde karşılaşacağınız olaylar endişe duymanıza neden olabilir. Kaygılardan uzak durun.

Yay burcunun bugün genel durumu

Çeşitli istekleriniz dolayısıyla masraflarınızı artırabileceğiniz bir gündesiniz. Elinize hesapta olmayan bir para geçmiş olsa bile bunu bir köşede biriktirmeyi düşünün.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Çeşitli istekleriniz dolayısıyla masraflarınızı artırabileceğiniz bir gündesiniz. Elinize hesapta olmayan bir para geçmiş olsa bile bunu bir köşede biriktirmeyi düşünün.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün zihinsel konularda fazla aktif olabilirsiniz. Gün içinde sözleşmeler gündeme gelebilir. Yazışma ve konuşmalarınızın tarzına dikkat etmenizde fayda var. Kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olun. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda daha mücadeleci olabilirsiniz. Tepkilerinizi kontrol etmenizde fayda var.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Dedikodunun bol olabileceği bir gün. Böyle ortamlardan uzak tutun kendinizi. Bir yakınınız hakkındaki duyacaklarınıza inanmayın.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün iletişim konusunda kararsızlıklar yaşayabilir, alacağınız bazı haberlerden yüzdeyüz mutlu olmayabilir ve eğitim kurumlarından gelen işler, davalar gibi beklediğiniz süreçlerde tatminsizlik ve beklentinizin dışında gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Gün içinde hislerinizden emin olmadan harekete geçmemeniz önemlidir. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, aşk hayatınızda fırsatlarla karşılaşabilir, eşle iletişim konusunda olumlu paylaşımlarda bulunacağınız şanslar elde edebilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün içinde maddi konularda etkili davranacaksınız. İş ve aile alanlarınızda şanslı etkiler altındasınız ama bu keyif harcamalarınız konusunda abartılı davranmanıza sebep olabilir.