Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2016.03.16 tarihli Yay burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Yapmak isteyip de bir türlü ortaya koyamadığınız her ne varsa, harekete geçmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Özellikle burcun ikinci ve üçüncü on günlük devresinde doğmuş olanlar isteklerini gerçekleştirmek için sabırlı ve kararlı davranmayı başaracak. Bu arada gelişmeler olması gerekenden daha yavaş olabilir. Fakat sizin gösterdiğiniz gayreti, güçlü kişiler takdir edecek. Akşama doğru duygularınız derinleşebilir ve endişeleriniz ortaya çıkabilir fakat sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile kaygılarınız dağılacak.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün, tüm düşüncelerinizi maddi konular üzerine yoğunlaştırabilirsiniz; çeşitli para kazanma yöntemleri üzerinde kafa yormanız olasıdır. Hamlelerinizden hızlı sonuçlar almanız mümkündür.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Maddi konuların öne çıkmaya başlayacağı bir gün geçirebilirsiniz. Geçmişte ihmal ettiğiniz konular varsa, bunlarla bugün ilgilenin. Alacağınız sonuçlar bazı yeni fırsatlar yaratabilirler.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda sabırlı olmalısınız. Ortaklı konularınızı güçlendirmek isteyebilirsiniz. Bu konuyla ilgili bazı sıkıntılar gündeme gelebilir. Gün içinde çocuklarınızla ilgili konularda değişikler yapmanız gerekebilir. Hobilerinizle ilgili durumlar kafanızı kurcalayabilir. Geleceğinizle ilgili konularda ani kararlar almayın.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Gülmeye çok ihtiyacınız var. Sıkıntılarınız sizi bunaltmış. Pes etmeyin. Biraz daha sabırla olursanız her şey yoluna girecek. Aynı hataları yapmayın.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, gelecek planlarınıza ve hedeflerinize daha fazla odaklanacak, iş hayatınızla ilgili konulara daha çok motive olarak, yeni iş projeleri geliştirebilecek, varolan işlerinizdeki görüşme ve toplantılardan fayda elde edecek ve kariyer gelirleriniz konusunda artıya geçebileceksiniz. Arkadaş çevreniz ve aşk hayatınızdaki ilişkilerinizde kaygı ve endişe biriktirmeden gerekli konularda yüzleşmek, doğrudan konuya girmek daha faydalı olacaktır

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile ve ev hayatınızda önemli olaylara açık birkaç gün içindesiniz. Kariyerinizdeki fırsatlar aile hayatınızda biraz rahat davranmanıza neden olabilir. Sorumluluklarınızdan kaçmayın.