Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2016.03.21 tarihli Yay burcu yorumu

Bugün kendinizi daha enerjik ve istekli hissedeceksiniz. Seyahatler ve çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz. Alacağınız davetlere önce katılmak istemeyebilirsiniz fakat katıldıktan sonra çok eğleneceksiniz. Bu arada eski arkadaşlarınıza tesadüf edebilirsiniz. Geçmiş günleri konuşurken daha önce bilmediğiniz durumları öğrenebilirsiniz. Ancak olaylara bakış açınız giderek değişiyor. Üstelik yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve kafanızı karıştıran durumlar olsa bile yapıcı davranmayı başaracaksınız. Ayrıca bugün ilkbahar ekinoksu ve bahar ile birlikte canlandığınızı hissedebilirsiniz.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Çeşitli istekleriniz dolayısıyla masraflarınızı artırabileceğiniz bir gündesiniz. Elinize hesapta olmayan bir para geçmiş olsa bile bunu bir köşede biriktirmeyi düşünün.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Çeşitli istekleriniz dolayısıyla masraflarınızı artırabileceğiniz bir gündesiniz. Elinize hesapta olmayan bir para geçmiş olsa bile bunu bir köşede biriktirmeyi düşünün.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bu yeni dönemde, iş ve çalışma koşullarında değişiklikler, yenilikler gündeme gelebilir. Bugün ise ilişkilerinizde biraz daha sabırlı ve esnek olmaya bakın.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İyi olaylar yaşamanıza rağmen korkularınız artmakta. Bugün hiçbir şeyle mutlu olamıyorsunuz. Oysa ki en şanslı burçlardan biri sayılırsınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

17.40'a kadar olan zaman diliminde bilinçaltınızda olan engelleri fark edebilir, kendi kendinize koyduğunuz sınırları görebilirsiniz. Sizi engelleyen hiçbir şey olmamasına rağmen, sanki belirli konularda engelleniyormuş hissine girebilir, kadınlarla ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz. 17.40 sonrasında aşk hayatınızda fırsatlar elde edecek, ilişkilerinizi dengeli ve uyumlu bir şekilde sürdürerek, gereken uyumu sağlayabilecek ve mutluluğu hissedeceksiniz ancak zaman zaman karamsarlığa kapılma etkisinde olduğunuz için, karanlık düşüncelere takılmak yerine, size verilen fırsatlara odaklanmalısınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu 1 ay boyunca kimliğinizi aşk hayatı- nızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Hayatı keyifli yönleriyle algılayabilir, aktiviteler ve sportif faaliyetlerde kendinizi gösterebilirsiniz. 19 MART 2016 YAY BURCU YORUMUSeyahatler ve dış ortamlar bugün sizi mutlu edebilir. Düşüncelerinizde dalgalanmalar olsa bile umutsuzluğa kapılmayın. Aile ve dış ortamlar arasında bocalamalar oluşabilir.