Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2016.04.01 tarihli Yay burcu yorumu

Hareketli bir gün geçirecek ve saygı duyulan kişiler ile yapmış olduğunuz konuşmaları bir kez daha gözden geçireceksiniz. Fakat bugün kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Sürprizler keyfinizi yerine getirecek. Alışılmışın dışında davranan kişiler ilginizi çekecek. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar, duygularınızı harekete geçiriyor. Bilim, teknoloji ve özellikle bilgisayar teknolojisi ile yapılmış işlere ilgi duyabilirsiniz. İlginç kişiler ile tanışabilir, arkadaş olabilirsiniz. Kısa veya uzun yolculuklar yapabilir, fantastik filmler izleyebilir, farklı ortamlarda dolaşmaktan keyif alabilirsiniz.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Kendi içinize dönüp yaşamınızdaki bazı konuları sorgulayabileceğiniz bir gündesiniz. Kavramlara farklı bir açıdan bakıp, önümüzdeki uzunca bir dönemde bakış açınızı genişletecek yaklaşımları bir arada kullanmaya bugünden itibaren başlayabilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Üstleriniz, gelişmelerle ilgili sık sık bilgilendirilmek isteseler de, siz, bazı noktalar tamamen açıklığa kavuşuncaya kadar bilgi vermekten kaçınabilirsiniz. Kesin bilgi vermek istiyor olabilirsiniz ama size söyleneni yapmanız daha yararlı olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün zihinsel konularda fazla aktif olabilirsiniz. Gün içinde sözleşmeler gündeme gelebilir. Yazışma ve konuşmalarınızın tarzına dikkat etmenizde fayda var. Kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olun. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda daha mücadeleci olabilirsiniz. Tepkilerinizi kontrol etmenizde fayda var.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Maddi sıkıntı yaşacaksınız. Parasal anlamdaki bu sıkışık durumunuz aileniz sayesinde rahatlayacak. İlişkilerinizdeki sorunların baş nedeni ilgisizlik unutmayın.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için maddi konularda son derece büyük bir şans görünmekte. Krediler, miras, nafaka, burs, ortak gelirler ve yeni anlaşmalar konusunda güçlü ve iyicil etkiler almaktasınız. İletişim konusunda beklemediğiniz şanslarınız olabileceği gibi, yakın çevrenizin desteği ile sorunlarınıza muazzam çözüm yolları bulabileceğiniz bir gündesiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda da sıradışı, beklenmedik bir gün geçirebilirsiniz. İlginç planlar veya konuşmalar devrede olabilir. İş konularında alacağınız haberlerle kendinizi şanslı hissedeceksiniz.