Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2016.04.05 tarihli Yay burcu yorumu

Katılacağınız bir toplantıda tanışacağınız kişi ile sürpriz bir aşk macerasına fazla düşünmeden atılabilirsiniz. Kafanız karışık olsa bile bugün kendinizi güçlü ve keyifli hissedecek, sevdiklerinizle aranızdaki ilişkiyi güçlendireceksiniz. Meydana gelen olaylar duygularınızı harekete geçirerek yeni istekler duymanıza neden olacak. Seyahate çıkabilir, bir süredir uzak kaldığınız yakınlarınızla görüşebilirsiniz. Yakınlarınızın sözlerinden etkilenmiş olabilirsiniz ancak duyduklarınızı doğru anlayıp anlamadığınızı kontrol edin. Yanlış anlaşılmalar olabilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

Tüm boş vaktinizi evde geçirme isteğiniz yoğun olabilir. Eğer hareketsizlik ve sessizlikten sıkılırsanız akrabalarınızı ve yakın arkadaşlarınızı çağırıp gününüze neşe ve renk katmanız mümkündür.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Tüm boş vaktinizi evde geçirme isteğiniz yoğun olabilir. Eğer hareketsizlik ve sessizlikten sıkılırsanız akrabalarınızı ve yakın arkadaşlarınızı çağırıp gününüze neşe ve renk katmanız mümkündür.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün keyif aldığınız şeylere zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bu konu ile ilgili bazı sıkıntılar içinde olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili durumlar sizi oyalayabilir. Hesapta olmayan harcamalarda bulunabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminize özen göstermenizde fayda var. Riskli işlerden uzak durun. Yaşanan olayları zamana bırakmalısınız.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kasvetli düşüncelerin sizi bunaltmasına izin vermeyin. Bekar Yaylar partner konusunda endişe ediyorlar ancak aradıkları aşk etraflarında.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün iletişim konusunda kararsızlıklar yaşayabilir, alacağınız bazı haberlerden yüzdeyüz mutlu olmayabilir ve eğitim kurumlarından gelen işler, davalar gibi beklediğiniz süreçlerde tatminsizlik ve beklentinizin dışında gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Gün içinde hislerinizden emin olmadan harekete geçmemeniz önemlidir. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, aşk hayatınızda fırsatlarla karşılaşabilir, eşle iletişim konusunda olumlu paylaşımlarda bulunacağınız şanslar elde edebilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu aralar bir aktiviteden diğerine koşturuyorsunuz. İçinizdeki sıkılganlığı atlatmanın yolu buymuş gibi hissediyorsunuz. Bu kıpır kıpırlık sizi hareketlendirecek bir dönemin habercisi.