Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2016.04.23 tarihli Yay burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve düşüncelerinizi kararlı bir biçimde ortaya koyacaksınız. Bugün kendinizi güçlü ve heyecanlı hissedeceksiniz. Karşılaştığınız sürpriz gelişmeler ve ilginç kişiler duygularınızı harekete geçirecek. Bu arada şüpheci bir tavır içinde olabilirsiniz ancak kaygılarınızı sevdiklerinize yansıtmayın ve hayal gücünüzü olumlu yönde kullanın. İsteklerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz ve yapıcı tutumunuz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. İlginç fikirleriniz olabilir ve farklı organizasyonlar ilginizi çekebilir. Atılım yapmak için kuvvetli arzularınız olabilir fakat şimdilik araştırmanız gerekebilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

Aile büyükleri veya yaşamınızda özel bir konumda bulunan, sizden yaşlı kimselerle bazı görüşmeleriniz olabilir. Bu kişilerin size vereceği bilgi veya öğütler, özel yaşamınızdaki önemli bir konuyla ilgili tutacağınız yolu belirleyebilir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugün son derece şevkli olacak ve kariyerinizin geleceğinin parlak olması için kararlı adımlar atmayı tasarlayacaksınız. Büyük planlara yönelin ve detaylı incelemeler yapın. Rutin işler bugünlük rafa kalkabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkileriniz konusunda hassas bir gündesiniz. Ev hayatınızdaki olaylar sizi endişeli yapabilir. Beslenme konusuna dikkat etmelisiniz. Huzur arayışı içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Çatışmalara karşı uyanık olun.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her şey üst üste gelebilir bugün. Bir çok konuda kendi kendinize yettiniz. Çabanız sayesinde birçok şey başardınız. Bu olumsuzluklardan yılmayın.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde seyahatler, yakın çevre ilişkileri, haberleşme ve kendinizi ifade etme yeteneğinizle ilgili daha fazla çaba göstermeniz gereken, mücadeleye açık bir günden geçmektesiniz. Mars Uranüs ve Pluton arasındaki t-kare exact olduğu için kariyer gelirlerinizle ilgili olası sıkıntılar yaşayabilir, arkadaş çevrenizle ilgili problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizde risk almamanız, sakinliğinizi koruyup anlayışlı olmanız gereken bir zamanda bulunuyorsunuz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay, bir olayın içyüzünü ortaya çıkarabilir. Etrafınızda bazı kadersel oluşumlar cereyan edebilir. Bunların sonucunda siz de kendinizi olmadık durumların içinde bulabilirsiniz.