Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

2016.05.26 tarihli Yay burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Karşılaştığınız olaylar karşısında duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Fakat mantıklı davrandığınız bir dönemdesiniz ve yanlış anlamalara izin vermeyeceksiniz. Beklediğiniz gelişmeler istediğiniz kadar hızlı olmadığı için sabırsızlık hissedebilirsiniz. Fakat kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve projelerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Üstelik eski arkadaşlarınız ve güçlü kişiler sizi destekleyecek. Bu arada fikirleriniz değişebilir ve olaylara daha yapıcı bir açıdan yaklaşabilirsiniz.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün rahatlamak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Yaşamın keyifli taraflarına yönelmek ve konforunuzu artırmak için bazı uygulamalar yaptırmak ana konular olabilirler.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yalnız çalışmayı isteyeceğiniz ve işlerinizi bitirmeden kimseyle görüşmeyi veya planlarınızı açıklamayı tercih etmeyeceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Sükunet istediğiniz için, yalnız çalışmak gerçekten yararlı olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal konularda başkalarından yardım alabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlerinizi toparlayabilirsiniz. Bazı konular için mücadele verebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde konuşmalarınıza dikkat edin. Yakın çevrenizdekilerle program yapabilirsiniz. Sosyalleşmek size iyi gelecek. Teknik konulara özen gösterin.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hukuki sorunlarınız sonuçlanabilir ve kendinizi daha güvenli hissedebilirsiniz. Bugünlerde yeni bir iş heyecanı her yönü ile sizi çok sevindirecek.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde iş hayatınızda güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken, ikili ilişkilerinizde sabırlı ve daha sevgi dolu olmayı tercih etmenizin faydalı olacağı, geçici olarak moral motivasyon kaybı hissedebileceğiniz, boyun ve sırt ağrıları yaşayabileceğiniz, enerjinizi çalışmalara ve spora yönlendirmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda birtakım sıkıntı ve problemlerin ortaya çıkması muhtemel. Hayati sorumlulukların, iş hayatınıza olumsuz yansıması söz konusu olabilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.