Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

21.04.2016 tarihli Yay burcu yorumu

Çevre gezilerine çıkabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yeni çevrelere girebilir, ilginç kişilerle tanışabilirsiniz. Özellikle bugün yeni tanıştığınız kişilere dikkat edin. Katılacağınız davetler ve organizasyonlarda eski arkadaşlarınızla karşılaşacaksınız ve onların tanıştırdığı kişiler sonraki günlerde fırsat olarak değerlendireceğiniz tekliflerde bulunacaklar. Bu arada aşık olacağınız kişiyle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca ayrıldığınız sevgiliyle bugün tekrar görüşebilir ve ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz. Duygularınız yerine aklınız ile hareket ederseniz, başarılı olacaksınız.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Ev yaşamıyla ilgili süreçlerin gözünüzdeki önemlerini artıracağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Mevcut sorunlara odaklanabilir, arabuluculuk etmeye yönelebilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Ev yaşamıyla ilgili süreçlerin gözünüzdeki önemlerini artıracağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Mevcut sorunlara odaklanabilir, arabuluculuk etmeye yönelebilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bazı konularda netleşmeyen süreçler içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde tartışmalar meydana gelebilir. Acele verilmiş kararlardan kaçının. Fevri davranmamaya özen gösterin. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Parasal konular gündeme gelebilir. Harcamalarınızı düzenlemelisiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizle savaşmayı bırakıp hayatın tadını çıkaracaksınız. Sizlere de böylesi yakışıyor zaten. Kısa süreli sıkıntılarınızı aşmış görünüyorsunuz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabilir, yeteneklerinize yönelebilir ve sahip olduğunuz değerlere daha fazla odaklanabilirsiniz. Akşamüstünden itibaren etkili olan Ay Merkür karesi ile gece yarısına dek çocuklarınız ve aşk hayatınızda iletişim problemleri, fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sevginizi daha fazla göstermeye çalışmanız gereken bir günde bulunuyorsunuz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınız aktif olmaya başlayacak. Özel hayatınızdaki hızlı oluşumlar, sosyal çevre ilişkilerinizi etkileyebilir. Riskten bu aralar mümkün olduğunca kaçınmalısınız.