Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

21.05.2016 tarihli Yay burcu yorumu

Bugün önceden planlanmış bir davete gidebilirsiniz. Eski dostlarınızla karşılaşmak duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Endişelerinizi ve karamsar duygularınızı sevdiğinize ve dostlarınıza yansıtmaktan kaçının. Sevdiğinizin davranışlarını izleyebilir ve meydana gelen değişikliğin nedenlerini çözmeye çalışabilirsiniz. Beklemediğiniz davranışlar ve olaylar karşısında duygularınız karışabilir fakat mantığınız ile hareket ederseniz, sorunları çözebilirsiniz. Bu arada sevdiğinizin sizi anlamadığını düşüneceksiniz ancak o da ihmal edildiğini düşünebilir. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğinize ayırın ve duygularınızı anlatmayı deneyin.

Yay burcunun bugün genel durumu

Duygularınızın herhangi bir güne oranla çok daha yoğun olmasını bekleyebilirsiniz. Bunları bastırmaya çalışmayın. Özellikle de sevgi gibi olumlu duyguları yakın çevrenize göstermekten çekinmeyin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yalnız çalışmayı isteyeceğiniz ve işlerinizi bitirmeden kimseyle görüşmeyi veya planlarınızı açıklamayı tercih etmeyeceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Sükunet istediğiniz için, yalnız çalışmak gerçekten yararlı olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkileriniz konusunda hassas bir gündesiniz. Ev hayatınızdaki olaylar sizi endişeli yapabilir. Beslenme konusuna dikkat etmelisiniz. Huzur arayışı içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Çatışmalara karşı uyanık olun.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ÖNEM verdiğiniz bir ilişkiniz bitebilir. Gergin davranışlarınızla işi çıkmaza sokuyorsunuz. Israrcı olmayın ve kimseye fazla önem vermeyin.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde değişen şartlara ayak uydurarak kendinizi özgürce ve mutlulukla ifade ederken, sözleşmeler, yazışmalar, görüşmeler, yolculuklar ve eğitimlerden yana fırsatlar elde edebilirsiniz. 14.00’dan gece yarısına dek olan dönemde kendinizi aşk ve sevgiyle ifade edeceğiniz mutluluğu evinizde sevdiklerinizle hissedeceğiniz keyifli bir zaman dilimi sözkonusu olacak.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı işler, danışmanlık ve yer değiştirme gibi konular hayatınızın merkezinde yer alacak. Eşinizi, ortağınızı veya sevgilinizi dinlemek sizin için önemli olacak.