Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

21.07.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Yapmanız gereken işler ile ilgileneceksiniz ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce başlamış olduğunuz ve ağır gelişen konular şimdi hızlanıyor. Gelişmelerin hızlanması ile birlikte sizin de isteğiniz artıyor ve enerjiniz yükseliyor. Yapıcı ve kararlı tavırlarınız ile çevrenizdeki güçlü kişileri etkileyebilirsiniz. Çok gayret gösterdiğiniz ve zorlandığınız her ne var ise, artık çözülmeye başlıyor ve kendinizi şanslı hissetmeye başlıyorsunuz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaştığınız kişiler ve olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. İdeallerinizin değiştiğini düşünebilirsiniz ve geleceğe yönelik başka hayalleriniz olabilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

Şans bugünlerde her konuda yardımınıza yetişebilir. Bazı sorunları çözmek için risk almanız gerekiyorsa bugün girişken olun ve korkmayın. Şartlar lehinize gelişecektir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Hareketli yaşamınızda bir mola vermek isteyeceğiniz bir günde olabilirsiniz. Kendi içinize odaklanmanız ve işleriniz ile sosyal statünüz üzerinde düşünmeniz mümkündür.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İşinize olan bağlığınızın sağlığınıza olan olumsuzluğunu düşünmeli ve çalışırken, kendinizi fazla kaptırmamalısınız. Duygusal yaralanmalara açık bir gün içindesiniz. Olayları fazla derin algıladığınız için, değerinizin anlaşılmaması sizi kırabiliyor. Sezgilerinizin yüksek olması bazılarını rahatsız edecektir.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı ilişkileriniz veya işinizle ilgili iş birlikleriniz istediğiniz şekli almaya başlayabilir.

Mevcut durumunuz, siz farkında olmasanız bile, bundan sonra fark yaratmanızı sağlayabilecek pozisyonda aslında! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Başak burcundaki Ay’ın Satürn’le olumlu açısı ve Güneş Satürn olumlu görünümü bugün ve hafta genelinde, uzun vadeli konularda başarı şansını ve bu yönlü girişimleri arttırabilir. Bu hafta boyunca, uzun vadeli ilişkiler veya uzun vadeli adımlar gündeme gelebilir. Ciddi iş görüşmeleri yapmak, resmi kurum ve kuruluşlarla, yaşca büyük veya otorite konumundaki kişilerle görüşmek için uygun bir süreçte olacağız. Hedeflerimize odaklanabiliriz. Dolayısıyla, sabah saatlerinde oluşabilecek belli belirsiz kararsızlıkların, isteksizliklerin, endişe veya dalgınlıkların güne olumsuz başlamanıza neden olmasına izin vermeyin. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde gelecek beklentilerinizle ilgili konularda sorumlu olabilirsiniz. Ciddi karar lamanız gereken zamanlar var. Doğru kararları alabilmek için iç sesinizi dinleyebilirsiniz. Şans sizden yana olacaktır. Bazı konularda daha hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz. İlerleyen saatlerde elinizde olmayan nedenlerden dolayı endişe duyabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiğinizle beraber geçireceğiniz harika bir gün. Zorluklara rağmen birbirinize vereceğiniz destekle aşamayacağınız sorun yok. Sırt sırta vermelisiniz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren finansal konulardaki işlerinizi hızla tamamlayabilir, beklediğiniz bir paranın size geldiğini deneyimleyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda fırsatların ve daha çok insanla bağlantıya geçmenin vurgulandığı bugün, çalışmalarınızla gözdoldurabilir, ilişkilerinizde yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal işlerinizde destek bulacaksınız. Ortaklaşa para konularında önemli işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Psikolojik ve ruhsal konularda kendi davranış- larınızı kontrol edebilirsiniz. 20 TEMMUZ 2015 YAY BURCU YORUMUKendinizi geliştireceğiniz alanlar size önemli fırsatlar sunabilir. Dış ortamlarda veya seyahatlerde olmaya bayılıyorsunuz. İş alanlarınızda yapmak istedikleriniz için uygun ortamlar oluşacak. 19 TEMMUZ 2015 YAY BURCU YORUMUBayramın son gününde parasal harcamalarınız konusunda sinirli tavırlardan uzak durun. Aşk hayatınızda tutkularınızı mantığınızdan öne almanız bazı sorunlara yol açabilir. Parasal konularda dengeyi oturtmakta zorlanabilirsiniz. 18 TEMMUZ 2015 YAY BURCU YORUMUBugün seyahatte veya tatilde keyfiniz yüksek olacak. Henüz tatilde değilseniz, değişik insanlarla bir arada olmak, dış ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Yeni bir insanla tanışabilir ve ilişkinizi geliştirebilirsiniz. Moralinizin bir hayli yüksek olacağı bir gündesiniz.