Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

21.12.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Kendinizi enerjik hissedecek ve güne heyecanlı duygularla başlayacaksınız. Sabahın erken saatlerinde kaygılarınız ve yanılgılar ile ilgili endişeleriniz olabilir fakat bu haliniz gün içinde hızla dağılacak ve dikkatinizi yaratıcılık gerektiren konulara odaklayacaksınız. Bu arada sürprizler sizi heyecanlandıracak ve kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Aniden gelişen olaylar karşısında yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Güçlü ve kararlı kişiler ile iş birliği yapabilir, ilginç organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Aileniz veya dahil olduğunuz sosyal bir topluluk içerisinde isminizi öne çıkaracak bir gelişme yaşanabilir. Ön plana geçmeniz, sürpriz bir tanışma yaşamanızı da sağlayabilir. Tanışacağınız kişinin, yaşamınızda bir boşluğu doldurması mümkündür.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Faaliyet planları ile ilgili olarak kafanız karışabilir. Gün içerisinde, üst pozisyonda bulunan kişilerle, aklınıza yatmayan noktaları tartışmanız mümkündür. Bunu kendinizi kaybetmeden, çekincelerinizi sakince ve eksiksiz sıralayarak yapmaya özen gösterin.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşiniz bazı konularda desteğinize ihtiyaç duyabilir. Ortaklı konularda eksikleri toparlamaya çalışacağınız bir gündesiniz. Karşınızdaki insanlar beklentilerinizi tam olarak karşılayamadıklarını hissedebilirsiniz. Gün içinde açık düşmanlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sizi uğraştıran durumlar keyfinizi kaçırabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bekar Yaylar iki insan arasında kalabilirsiniz. Kafanız karışık. Analiz yaparsanız çok kolay seçim yapacaksınız. Sırlarınızı hemen paylaşmayın.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Ruhsal olarak pozitif etkili bir günde olsanız da, aile ilişkileri ve değer verdiğiniz kişilerle ilgili bazı belirsizlikler, iletişim hataları yaşamaya açık bir günden geçmektesiniz Kendinizi iyi hissettirecek deniz kıyısı ortamlarda bulunmanız, ruhsal olarak dinlenmeniz ve yavaşlamanız, faydalı olacaktır. Evinizdeki doğalgaz ve muslukları bugün kontrol ederek evden çıkmanızı önermekteyim.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Paraya dayalı işlerinizde bazı sorunlara hazır olmalısınız. Önemli iş ve görüşmelerinizi başka bir gün yapmakta fayda olabilir. Bugün, göz önünde olmaktan mutluluk duyacaksınız.