Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

22.01.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Yay burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızda sizi huzursuz eden ufak bir detay ile ilgilenebilirsiniz. Bu konuyla ilgili çözüm bulma konusunda kararlı olacak, sonunda da hedefinize ulaşacaksınız. Kendinize güvenin ve kararlılığınızı kaybetmeyin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Hoşlanmadığınız detaylarla uğraşma işini bir süreliğine bir başkasına devredebilirsiniz. Büyük düşünmek, resmin genelini görmek ve büyük atılımlar için planlar yapmak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Söylenmemesi gereken şeyleri söylememeye özel dikkat etmeniz gerekiyor. Daha fazla görev yüklenmeniz yeteneklerinizi göstermenize yardımcı olabilir. Amaçlarınıza ulaşmanıza yardım edebilecek bir kişiyi etkileyebilirsiniz. Bazı fikirleriniz ekstra gelirler elde etmenizi sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sezgilerimizin, merhamet, empati ve şefkat başlıklarının ön plana çıkabileceği, aldatıcı veya yanlış yönlendirmelere açık bir gündeyiz. Özellikle akşam saatlerinde yanıltıcı tavırları olan kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Bugün ve yarın etkili olabilecek diğer bir etkiyse, saldırgan ve düşmanca tavırları olan kişileri gündeme taşıyabilecek olması olabilir. Dolayısıyla, sözel sataşmalara maruz kalmamak için ilişkilerinizin gergin olduğu kişilerden veya riskli yerlerden uzak durmanızda fayda var. Gün genelinde birbirimizi koruyup kollama ve birlikte hareket etme arzumuz yüksek. Sularla, akışkanlarla ve kimyasallarla bağlı konuların da ön plana çıkabileceği iki günlük süreçteyiz. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gündeminizi eskiler, geçmişe yönelik konular oluşturabilir. Ailenizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Eve ait işleri daha iyi planlamaya bakın. Aile fertleriyle yararlı işler yaparak zaman geçirmek iyi gelebilir. Babanızla ilgilenmeniz gereken konular da olabilir. Kendi başınıza kalıp hayal kurmak isteyeceğiniz zamanlar var.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Dışa yansımayan fakat, sadece kendinize itiraf edebildiğiniz hisleriniz için hiç kimseye hesap vermek istemiyorsunuz. Yönetici gezgeniniz Jüpiter'in konumu, çevresel olaylarınızın maddi kazançlarınızla belli bir paralellik sağlamanıza neden olacak. Bugün, yüksek hedefleriniz var ve olaylara bakış açınızda hiçbir esneklik yok.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün mümkünse evden hiç çıkmamak niyetindesiniz. Özellikle akşam saatlerinde dışarıda yapılacak planlar sizi iyiden iyiye boğabilir. Çalışmak ve odaklanmak için elverişli olacak. Gürültülü aktivitelerden özellikle uzak durun.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.