Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

24.03.2016 tarihli Yay burcu yorumu

Maceracı olabilir ve yeniliklerden keyif alacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Alacağınız sürpriz bir davet sizi alıştığınızdan çok daha farklı bir ortama yöneltebilir. Teknolojik gelişmeleri ve bilgisayarla yapılan yeni uygulamaları yakından takip edeceksiniz. Düşünce biçiminizi değiştiren etkinlikler veya seminerler de ilginizi çekecek. Yakın çevrenizde çıkan karışıklıklar ise bazı arkadaşlarınızı sorgulamanıza neden olabilir.  Yenilikler ve farklı çevreler keyfinizi yerine getirecek. Sürpriz teklifler ile karşılaşabilirsiniz.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Boş zamanlarınızı ailenize ayıracağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bir köşeye çekilip biraz kafanızı dinlenmeyi isteseniz bile, bir aile toplantısına gidebilir veya ailevi bir sorumlulukla ilgilenebilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızla ilgili bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş ilişkilerinde karşı tarafı rahatsız eden bazı noktalar üzerinde tartışılırken, sizin de fikrinize başvurulabilir. Analizler yapabilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bazı konularda netleşmeyen süreçler içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde tartışmalar meydana gelebilir. Karar almak isteyebilirsiniz. Fevri davranmamaya özen göstermelisiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Başkalarıyla ilgili konularda fedakarlık yapmanız gerekebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi ruhen beslemeyi ve verici olmayı bilmelisiniz. Aşırıya kaçmadan orta yolu bulun. Kendinizi sürekli eleştirerek başkalarının gözünden görmeyin.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sevdiğiniz, değer verdiğiniz insanlara sevginizi daha çok belli etmeniz ve kesin sınırlarla yaklaşmamanız gereken bir zaman diliminden geçmektesiniz. Arkadaş çevreniz, alım satım işleriniz, parasal durumunuz ve toplantılarda güç mücadelelerine açık bir zamanda bulunduğunuz için sizi dinlendiren olumlu hissettiren pozitif ortamlarda yer almanız faydalı olacaktır.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizde beklenmedik olaylar ve hareketlenmeler oluşabilir. Yine sosyal çevrenizdeki insanlar size aşkı sunabilirler. Arkadaşlarınızın yaşadığı olaylar sizin hayatınızı da etkileyecek.