Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

24.06.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Beklentilerinizin zorlayıcı etkisini çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Özellikle sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri zorlamaktan kaçının. Arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız organizasyonlar ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz gidebilirsiniz. Parasal ihtiyaçlarınızın arttığı bir dönemdesiniz ve bazı gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir. Özellikle ortaya çıkan sürprizlerden etkilenebilirsiniz ve ani tepkiler gösterebilirsiniz. Duygularınızı mantığınız ile denetlemeyi başarabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

İletişimin artacağı ve ilişkilerinizi ilerletmeye yardım edebileceği bir gündesiniz. Ev yaşantınızla ilgili bazı konularla ilgilenirken de iletişim yeteneğinizi öne çıkarabilirsiniz. İnsanlar dediklerinizi iyi anlayacaklardır.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Mevcut şartlar içerisinde, bazı iş bağlantıların güçlendirilmesiyle size avantaj sağlayacak durumlar yaratmaya yönelebilirsiniz.. Bu bağlantıları nasıl güçlendireceğiniz, düşüncelerinizin odağı olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yüksek enerjiniz ve olaylara olumlu bakış açısı getirmeniz, çevresel koşullarınızı daha da, yukarıya çekiyor. Aşka karşı tavırlarınız ise, çekici ayartıcı ve gizemli. Bu dönem sır perdenizi kapalı tutuyor, ilişkileriniz konusunda yorum yapmak istemiyorsunuz. Kişiliğinizin bilinmeyen yönlerini ortaya çıkarmaktan yana değilsiniz...Aile bağlarının ne kadar önemli olduğunu hissedeceksiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ayın son bu son zamanlarında, bir süredir üzerinizde hissettiğiniz, uyum sağlamanız gereken kişi olmaktan ya da koymak zorunda kaldığınız gerçek dışı hedeflerden kurtulabilirsiniz.

Artık, biraz rahatlamanızı ve kendinizi eğlendirmenizi sağlayacak planlar yapmalı ve sevdiğiniz arkadaşlarınızla vakit geçirmelisiniz. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Güven ve korunma konularında stresli durumlar karşınıza çıkabilir. Kabullenme içine gireceğiniz zamanlar olabilir. Kendi iç dünyanızla ilgili konulara yönelebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde dikkatinizi kaybetmemeye özen gösterin.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi ifade ederken gerginlik hissedebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren uğraşlar sizi rahatlatabilir. Ani parlamalara karşı dikkatli olmalısınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren ikili ilişkilerinizde yaydığınız aşk ve sevgi enerjisi ile, partnerinizden veya eşinizden son derece romantik bir teklif alabilir, sevdiğiniz kişilerle aşk hayatınızı hareketlendirecek önemli görüşmeler yapabilir, teklif ve davetler alabilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu dönem, banka, kredi, vergi, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanlarında enerjinizi harcayacaksınız. Tehlikeli her türlü aktiviteden ve oluşumdan uzak durmanız gereken bir süreçtesiniz. Çok acil değilse bu dönemde ameliyat olmaktan kaçınmalısınız.