Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

25.06.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Kafanızı karıştıran durumlar olabilir. Yanıltıcı bilgiler ve aldatıcı kişiler, dikkatinizi dağıtabilir. Ancak sürpriz gelişmeler sizi kaygılarınızdan uzaklaştıracak. Olaylara farklı açılardan bakacak ve sizi özgürleştirdiğini düşüneceksiniz. İlginç konular ve yaratıcılığı yüksek kişiler ile birlikte olmak fikirlerinizi değiştirecek. Bugün isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve sevdiğinizin desteği moralinizi yükseltecek ve endişeleriniz gün içinde tamamen dağılacak. Bu arada evraklar, faturalar ve iletişim araçları ile ilgili ortaya çıkan sorunları çözmeniz gerekebilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

İletişimin artacağı ve ilişkilerinizi ilerletmeye yardım edebileceği bir gündesiniz. Ev yaşantınızla ilgili bazı konularla ilgilenirken de iletişim yeteneğinizi öne çıkarabilirsiniz. İnsanlar dediklerinizi iyi anlayacaklardır.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Mevcut şartlar içerisinde, bazı iş bağlantıların güçlendirilmesiyle size avantaj sağlayacak durumlar yaratmaya yönelebilirsiniz.. Bu bağlantıları nasıl güçlendireceğiniz, düşüncelerinizin odağı olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yüksek enerjiniz ve olaylara olumlu bakış açısı getirmeniz, çevresel koşullarınızı daha da, yukarıya çekiyor. Aşka karşı tavırlarınız ise, çekici ayartıcı ve gizemli. Bu dönem sır perdenizi kapalı tutuyor, ilişkileriniz konusunda yorum yapmak istemiyorsunuz. Kişiliğinizin bilinmeyen yönlerini ortaya çıkarmaktan yana değilsiniz...Aile bağlarının ne kadar önemli olduğunu hissedeceksiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ayın son bu son zamanlarında, bir süredir üzerinizde hissettiğiniz, uyum sağlamanız gereken kişi olmaktan ya da koymak zorunda kaldığınız gerçek dışı hedeflerden kurtulabilirsiniz.

Artık, biraz rahatlamanızı ve kendinizi eğlendirmenizi sağlayacak planlar yapmalı ve sevdiğiniz arkadaşlarınızla vakit geçirmelisiniz. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı iletişim problemleriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Alınan kararlarda dikkatli olmakta fayda var. Gizli düşmanlar olabilir. Kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Kendi iç dünyanıza yöneleceğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatlerinde rahatlatıcı koşullar söz konusu.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi ifade ederken gerginlik hissedebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren uğraşlar sizi rahatlatabilir. Ani parlamalara karşı dikkatli olmalısınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren ikili ilişkilerinizde yaydığınız aşk ve sevgi enerjisi ile, partnerinizden veya eşinizden son derece romantik bir teklif alabilir, sevdiğiniz kişilerle aşk hayatınızı hareketlendirecek önemli görüşmeler yapabilir, teklif ve davetler alabilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu dönem, banka, kredi, vergi, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanlarında enerjinizi harcayacaksınız. Tehlikeli her türlü aktiviteden ve oluşumdan uzak durmanız gereken bir süreçtesiniz. Çok acil değilse bu dönemde ameliyat olmaktan kaçınmalısınız.