Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

27.04.2016 tarihli Yay burcu yorumu

Bugün duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Duygusal geriliminizi sevdiklerinize yansıtmasanız iyi olacak. Kuşkucu ve karamsar bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslında yaşam enerjiniz yüksek ve kuşkularınız olsa bile olaylara yapıcı yönden yaklaşabilirsiniz. Yapıcı davrananlar, güçlü kişilerin dikkatini çekecek ve bekledikleri desteği alacaklar. Kuşkucu olanların işi biraz zor... Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz ve yeni öğreneceğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Böylece karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün, tüm düşüncelerinizi maddi konular üzerine yoğunlaştırabilirsiniz; çeşitli para kazanma yöntemleri üzerinde kafa yormanız olasıdır. Hamlelerinizden hızlı sonuçlar almanız mümkündür.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Maddi konuların öne çıkmaya başlayacağı bir gün geçirebilirsiniz. Geçmişte ihmal ettiğiniz konular varsa, bunlarla bugün ilgilenin. Alacağınız sonuçlar bazı yeni fırsatlar yaratabilirler.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizdeki kişilerle iletişiminiz artabilir. Yaşanan olaylara karşı tepkisiz kalmakta zorlanabilirsiniz. Eğitsel konularla ilgilenebilirsiniz. Gün içinde hareketli zamanlar yaşanabilir. Kardeşlerinizle ilgili konularda sizi etkileyen durumlar olabilir. Ticari konularda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Başkalarıyla fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Lüks düşkünlüğünüz diğer insanları sizden uzaklaştırabilir. Dostlarınızı eleştirmekten vazgeçmeniz iyi olur. Aksi halde yalnız kalma ihtimaliniz var.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca maddi konularda ve kariyerinizde güçlü destekler alabilirsiniz. Aynı gün ikili ilişkilerinizde yoğun ve derin duygular ön plana çıkacaktır ancak kalbinizde hangi duygu varsa o büyüyeceği için, nefret, korku veya kaygı yerine sevgi ile hareket etmeniz önemlidir. Akşam saatlerinde ailenizle ve değer verdiğiniz kişilerle zaman geçirebilir, ilişkilerinizi iyileştirebilir, aşk duygusunu çok daha yoğun hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşlerinizdeki güzel gelişmeleri parasal sonuçlara bağlamak isteyebilirsiniz. Bugün sadece somut gelişmeler sizi heyecanlandırabilir. Konuşmalarınızı akşama kadar halletmeye çalışın.