Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

27.05.2016 tarihli Yay burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Karşılaştığınız olaylar karşısında duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Fakat mantıklı davrandığınız bir dönemdesiniz ve yanlış anlamalara izin vermeyeceksiniz. Beklediğiniz gelişmeler istediğiniz kadar hızlı olmadığı için sabırsızlık hissedebilirsiniz. Fakat kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve projelerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Üstelik eski arkadaşlarınız ve güçlü kişiler sizi destekleyecek. Bu arada fikirleriniz değişebilir ve olaylara daha yapıcı bir açıdan yaklaşabilirsiniz.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün rahatlamak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Yaşamın keyifli taraflarına yönelmek ve konforunuzu artırmak için bazı uygulamalar yaptırmak ana konular olabilirler.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yalnız çalışmayı isteyeceğiniz ve işlerinizi bitirmeden kimseyle görüşmeyi veya planlarınızı açıklamayı tercih etmeyeceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Sükunet istediğiniz için, yalnız çalışmak gerçekten yararlı olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal konularda başkalarından yardım alabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlerinizi toparlayabilirsiniz. Bazı konular için mücadele verebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde konuşmalarınıza dikkat edin. Yakın çevrenizdekilerle program yapabilirsiniz. Sosyalleşmek size iyi gelecek. Teknik konulara özen gösterin.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her şey üst üste gelebilir bugün. Bir çok konuda kendi kendinize yettiniz. Çabanız sayesinde birçok şey başardınız. Bu olumsuzluklardan yılmayın.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 20:38’de İkizler burcunda gerçekleşen ve etkisini 3 gün önce ve sonra hissettirecek yeni ay ile birlikte, özellikle 29 Mayıs gününden itibaren ikili ilişkilerinizde yeni bir döneme giriş yapmış bulunuyorsunuz. Bazılarınız evlilik kararı verirken, bazılarınız ilişkilerinizi daha romantik bir atmosfere taşıyacak ve bağlılık geliştireceksiniz. Bekar olanların hayatına yeni bir ilişki katacak olan bu yeni ay, aynı zamanda yeni ortaklıkları, artan kariyer gelirlerini ve projelerin desteklenmesini de ifade etmekte ancak bugüne özel olarak Venüs ve Merkür burç değiştirme aşamasında olduğundan ve Neptün karesi de devrede olacağından ikili ilişkilerinizde problemli bir zaman geçirmeye adaysınız. Bu süreçte iletişim konusunda özellikle dikkatli olmalı, kiminle neyi paylaşacağınıza özen göstermeli ve hayatınızdaki değer verdiğiniz kişilerle ılımlı, sakin ve anlayışlı iletişim geliştirmeye çalışmalısınız. Yeniay gerçekleştikten sonraki günlerde giderek ilişkilerinizin ve hayat şartlarınızın iyileştiğini fark edecek, size iyi hissettiren bir döneme giriş yapmış olacaksınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda birtakım sıkıntı ve problemlerin ortaya çıkması muhtemel. Hayati sorumlulukların, iş hayatınıza olumsuz yansıması söz konusu olabilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.